Jak wygląda budżetowanie w przedsiębiorstwie?

Szkolenie na kontrolera finansowego, zgodnie z nazwą doskonale w każdym aspekcie przygotowuje kursanta do efektywnej pracy na tym właśnie stanowisku. Uczestnictwo w szkoleniu, oczywiście po pozytywnym jego ukończeniu kończy się pozyskaniem stosownego, odpowiednio wartościowego certyfikatu. Dzięki niemu osoby po szkoleniu będą w stanie pracować na wielu różnorodnych stanowiskach związanych z szeroko rozumianymi sprawami finansowymi w danym przedsiębiorstwie. 

   
  Szkolenie na kontrolera finansowego, zgodnie z nazwą doskonale w każdym aspekcie przygotowuje kursanta do efektywnej pracy na tym właśnie stanowisku. Uczestnictwo w szkoleniu, oczywiście po pozytywnym jego ukończeniu kończy się pozyskaniem stosownego, odpowiednio wartościowego certyfikatu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

  Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

  Dzięki niemu osoby po szkoleniu będą w stanie pracować na wielu różnorodnych stanowiskach związanych z szeroko rozumianymi sprawami finansowymi w danym przedsiębiorstwie. Uczestnictwo w szkoleniu na kontrolera finansowego dostarcza przede wszystkim:
   
  • podstawową, a po doszkoleniu zaawansowaną wiedzę, jaką posiadać obowiązkowo musi osoba zatrudniona na stanowisku kontrolera finansowego,
  • bardzo cennej i przydatnej w życiu zawodowym umiejętności poprawnego sporządzania i obiektywne analizy raportów finansowych, a także analizowania wszystkich informacji,
  • umiejętności tworzenia najwyższych standardów,
  • wystarczający poziom wiedzy dotyczący polityki finansowej przedsiębiorstw działających w każdej branży,
  • nabycie bardzo praktycznych umiejętności pozwalających na przygotowywanie strategii działań inwestycyjnych.
   
  Szkolenie na kontrolera finansowego skierowane jest przede wszystkim (choć tak naprawdę zapisać się na to szkolenie może każdy kogo wiedza w tym zakresie w odpowiednim stopniu interesuje) do osób, które:
  • chcą z różnych przyczyn podjąć zatrudnienie na stanowisku finansowego kontrolera,
  • pracują w działach księgowo-finansowych (wówczas poszerzają oni swoją wiedzę, jaka jest im niezbędna do należytego wykonywania swoich zawodowych obowiązków),
  • osób pracujących na wyższych stanowiskach kierowniczych, które chcą bądź są zmuszone do poszerzania swojej wiedzy z zakresu finansów oraz księgowości.
   
  Zdecydowana większość tego rodzaju kursów zakończona jest egzaminem. Jego pozytywny wynik gwarantuje pozyskanie kwalifikacji uprawniających do pracy na stanowisku kontrolera finansowego. Zaświadczenie zostaje wydane na druku pochodzącym z Ministerstwa Edukacji Narodowej, co znacząco podwyższa jego rangę.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.