Jak wygląda budżetowanie w przedsiębiorstwie?

Szkolenie na kontrolera finansowego, zgodnie z nazwą doskonale w każdym aspekcie przygotowuje kursanta do efektywnej pracy na tym właśnie stanowisku. Uczestnictwo w szkoleniu, oczywiście po pozytywnym jego ukończeniu kończy się pozyskaniem stosownego, odpowiednio wartościowego certyfikatu. Dzięki niemu osoby po szkoleniu będą w stanie pracować na wielu różnorodnych stanowiskach związanych z szeroko rozumianymi sprawami finansowymi w danym przedsiębiorstwie. 

 
Szkolenie na kontrolera finansowego, zgodnie z nazwą doskonale w każdym aspekcie przygotowuje kursanta do efektywnej pracy na tym właśnie stanowisku. Uczestnictwo w szkoleniu, oczywiście po pozytywnym jego ukończeniu kończy się pozyskaniem stosownego, odpowiednio wartościowego certyfikatu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

Dzięki niemu osoby po szkoleniu będą w stanie pracować na wielu różnorodnych stanowiskach związanych z szeroko rozumianymi sprawami finansowymi w danym przedsiębiorstwie. Uczestnictwo w szkoleniu na kontrolera finansowego dostarcza przede wszystkim:
 
 • podstawową, a po doszkoleniu zaawansowaną wiedzę, jaką posiadać obowiązkowo musi osoba zatrudniona na stanowisku kontrolera finansowego,
 • bardzo cennej i przydatnej w życiu zawodowym umiejętności poprawnego sporządzania i obiektywne analizy raportów finansowych, a także analizowania wszystkich informacji,
 • umiejętności tworzenia najwyższych standardów,
 • wystarczający poziom wiedzy dotyczący polityki finansowej przedsiębiorstw działających w każdej branży,
 • nabycie bardzo praktycznych umiejętności pozwalających na przygotowywanie strategii działań inwestycyjnych.
 
Szkolenie na kontrolera finansowego skierowane jest przede wszystkim (choć tak naprawdę zapisać się na to szkolenie może każdy kogo wiedza w tym zakresie w odpowiednim stopniu interesuje) do osób, które:
 • chcą z różnych przyczyn podjąć zatrudnienie na stanowisku finansowego kontrolera,
 • pracują w działach księgowo-finansowych (wówczas poszerzają oni swoją wiedzę, jaka jest im niezbędna do należytego wykonywania swoich zawodowych obowiązków),
 • osób pracujących na wyższych stanowiskach kierowniczych, które chcą bądź są zmuszone do poszerzania swojej wiedzy z zakresu finansów oraz księgowości.
 
Zdecydowana większość tego rodzaju kursów zakończona jest egzaminem. Jego pozytywny wynik gwarantuje pozyskanie kwalifikacji uprawniających do pracy na stanowisku kontrolera finansowego. Zaświadczenie zostaje wydane na druku pochodzącym z Ministerstwa Edukacji Narodowej, co znacząco podwyższa jego rangę.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
 • 800 pigułek wiedzy
 • 40 filmów edukacyjnych
 • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.