Korzystne szkolenia dla firm budowlanych

Zmiany w prawie budowlanym stanowią zawsze pewien problem dla działających w tej branży firm. Każda zmiana bowiem wymaga od firm a raczej zajmujących się konkretnymi zagadnieniami w firmie osób aktualizowania posiadanej wiedzy.

Gamma - Korzystne szkolenia dla firm budowlanych


Korzystne szkolenia dla firm budowlanych

Zmiany w prawie budowlanym stanowią zawsze pewien problem dla działających w tej branży firm. Każda zmiana bowiem wymaga od firm a raczej zajmujących się konkretnymi zagadnieniami w firmie osób aktualizowania posiadanej wiedzy. Im większa ilość zmian, tym więcej informacji należy przyswoić a bywa także że wiążą się one z koniecznością wprowadzenia zmian w całej firmie.

Osoby pracujące w firmach budowlanych powinny znać aktualne prawo budowlane przynajmniej w tym zakresie, który obejmuje ich obowiązki. Przepisy budowlane to bowiem bardzo wiele norm, dotyczą zarówno realizowania inwestycji, wykonywania remontów jak również właściwego zapewniania bezpieczeństwa w czasie prac. Ponadto mowa także o tych przepisach, które regulują sposoby uzyskiwania pozwoleń na budowę czy podobne kwestie.

Ze względu na rosnącą konkurencję pośród firm organizujących kursy niemal każdy może wybrać dopasowane do swoich oczekiwań szkolenia przetargi publiczne to jedne z tych, które są coraz częściej wybierane. Powodem tak dużego zainteresowania tematyką przetargów jest z pewnością wiele zmian, które zostały wprowadzone w przepisach, do najważniejszych zaś z pewnością należy zaliczyć te związane z elektronizacją zamówień publicznych.

Temat przetargów publicznych zawierają także szkolenia dla deweloperów, których na rynku również nie brakuje. Z tych ostatnich poza samymi deweloperami bardzo często korzystają osoby piastujące w firmach budowlanych stanowiska kierownicze.

Aby pracownicy posiadali zawsze jak najbardziej aktualną wiedzę, z każdym rokiem rośnie ilość firm, które finansują takie szkolenia dla swoich pracowników. Dzięki temu zapewniają im dostęp do zawsze aktualnych informacji, jednocześnie zapewniając bezproblemowe działanie całej firmy.

Bez problemu także tego typu szkolenia mogą być przeprowadzone na indywidualne zlecenie zamawiających ich wykonanie firm. Wówczas każdy element szkolenia, czyli zarówno tematyka jak też czas trwania czy miejsce prowadzenia są indywidualnie ustalane ze zlecającą przeprowadzenie szkolenia firmą.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia budownictwo i nieruchomości. Profesjonalni trenerzy. Nowe tematy. Służebność przesyłu, Wycena nieruchomości, Prawo budowlane, Zaszłości inwestycyjne. Zobacz:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.