Praca w miłej atmosferze

Co zrobić, żeby wszystkim pracowało się dobrze w mojej firmie? To pytanie niestety zadaje sobie naprawdę mała ilość przedsiębiorców, a bardzo szkoda. Dlaczego? Otóż w końcu nie jest to żadną tajemnicą, że jeśli pracownik będzie się czuł dobrze w pracy, będzie miał w sobie poczucie lojalności przywiązania do firmy, to jego praca będzie znacznie efektywniejsza….

10 czerwca 2018
zdjęcie - Praca w miłej atmosferze
 
Co zrobić, żeby wszystkim pracowało się dobrze w mojej firmie? To pytanie niestety zadaje sobie naprawdę mała ilość przedsiębiorców, a bardzo szkoda. Dlaczego? Otóż w końcu nie jest to żadną tajemnicą, że jeśli pracownik będzie się czuł dobrze w pracy, będzie miał w sobie poczucie lojalności przywiązania do firmy, to jego praca będzie znacznie efektywniejsza....

Modele pracy
 
Dawniej podział był jasny. Decyduje tylko i wyłącznie szef a pracownik ma siedzieć cicho, nie odzywać się i dać w spokoju decydować innym. Teraz jednak takie podejście nie ma większego sensu. Oczywiście są jeszcze ciągle firmy, które działają na zasadzie wykorzystywania pracowników, jeśli jednak chcemy naprawdę wybudować silną i trwałą markę, to lepiej jest postawić na narzędzie zwane controllingiem personalnym...

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

Controlling personalny

Lecz zaraz - przecież takie pojęcie kojarzy nam się głównie z jakimiś narzędziami kontroli, ogólnie rzecz ujmując - z czymś niespecjalnie przyjemnym. A jednak pierwsze wrażenie jest dość mylne. Controlling personalny można bowiem określić, jako wewnętrzny system zarządzania ludźmi w organizacji. A to oznacza?... Cóż zadań controllingu jest naprawdę wiele. Do bardzo podstawowych można wymienić chociażby odpowiednie wykorzystanie talentu pracowników, podział ich na jak najbardziej efektywne zespoły, optymalizację kosztów poprzez zatrudnianie odpowiednich osób na konkretne miejsca.... Słowem narzędzia controllingu personalnego pomogą nam bardzo szybko zbudować firmę, w której pracownicy będą naprawdę dobrze się czuli, ponieważ ich cele będą zgodne z celami przedsiębiorstwa.

Controlling personalny szkolenie

A zatem... no właśnie pozostaje już tylko i wyłącznie kwestia tego, gdzie możemy nauczyć się takiego controllingu personalnego. Otóż dobrym wyjściem z sytuacji jest szkolenie z tego zakresu. Tam spotkamy prawdziwych fachowców, którzy dokładnie wytłumaczą nam wszystkie narzędzia controllingu. Warto zainwestować w controlling personalny szkolenie. To inwestycja, która na pewno się zwróci.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.