Szkolenia controlling i finanse

W dzisiejszych czasach znaleźć na rynku możemy mnóstwo ofert dotyczących organizacji szkoleń oraz konferencji między innymi z zakresu finansów, controllingu, podatków, rachunkowości, prawa czy zarządzania w organizacji. W przypadku tego rodzaju szkoleń zdecydowanie najczęściej organizowane są one dla dość dużych grup, najczęściej pochodzących z jednej firmy (w której pracodawcy dbają o to, by och pracownicy przez cały czas podnosili swoje zawodowe kwalifikacje). 

   
  W dzisiejszych czasach znaleźć na rynku możemy mnóstwo ofert dotyczących organizacji szkoleń oraz konferencji między innymi z zakresu finansów, controllingu, podatków, rachunkowości, prawa czy zarządzania w organizacji.

  W przypadku tego rodzaju szkoleń zdecydowanie najczęściej organizowane są one dla dość dużych grup, najczęściej pochodzących z jednej firmy (w której pracodawcy dbają o to, by och pracownicy przez cały czas podnosili swoje zawodowe kwalifikacje). O wszystkich tych, którzy mają za sobą szkolenia z zakresu controllingu i zarządzania finansami śmiało powiedzieć można że:
   
  • takie osoby posiadają wszechstronną i co najważniejsze jak najbardziej aktualną wiedzę dotyczącą szerokiego pojęcia controllingu,
  • idealnie potrafią nie tylko wprowadzić, ale również wszechstronnie rozwijać i udoskonalać controlling w przedsiębiorstwie, którego stanowią integralną część,
  • swoją pracą i zdobyta widzą zwiększają świadomość controllingową w swoim środowisku pracy,
  • tworzą elitarną grupę osób, które są w stanie dość znacząco wpływać na rentowność przedsiębiorstwa.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

  Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

   
  W Polsce pojęcie controllingu jeszcze nie jest tak popularne i powszechnie stosowane jak w doskonale rozwiniętych gospodarkach angielskojęzycznych, niemieckojęzycznych, skandynawskich oraz azjatyckich.

  Tam pojęcie controllingu z sukcesem stosowane jest od dobrych kilkunastu już lat. Dlatego doceniając zalety płynące z posiadania wiedzy o controllingu, w raju organizowanych jest coraz więcej szkoleń edukujących przedsiębiorców w tym zakresie.

  Najważniejsze cechy organizowanych szkoleń to:
  • badanie potrzeb docelowej grupy szkoleniowej (dotyczy to przede wszystkim dużych, zorganizowanych szkoleń w obrębie jednego przedsiębiorstwa), jeszcze zanim zostanie opracowany ostateczny zakres organizowanego kursu z zakresu controllingu,
  • wszczęcie procedury mającej na celu dalszy zawodowy rozwój uczestników szkolenia, nawet na długo po jego oficjalnym zakończeniu,
  • dostępność wielu różnorodnych i niezwykle pomocnych materiałów edukacyjnych.
   

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.