Szkolenia controlling i finanse

W dzisiejszych czasach znaleźć na rynku możemy mnóstwo ofert dotyczących organizacji szkoleń oraz konferencji między innymi z zakresu finansów, controllingu, podatków, rachunkowości, prawa czy zarządzania w organizacji. W przypadku tego rodzaju szkoleń zdecydowanie najczęściej organizowane są one dla dość dużych grup, najczęściej pochodzących z jednej firmy (w której pracodawcy dbają o to, by och pracownicy przez cały czas podnosili swoje zawodowe kwalifikacje). 

 
W dzisiejszych czasach znaleźć na rynku możemy mnóstwo ofert dotyczących organizacji szkoleń oraz konferencji między innymi z zakresu finansów, controllingu, podatków, rachunkowości, prawa czy zarządzania w organizacji.

W przypadku tego rodzaju szkoleń zdecydowanie najczęściej organizowane są one dla dość dużych grup, najczęściej pochodzących z jednej firmy (w której pracodawcy dbają o to, by och pracownicy przez cały czas podnosili swoje zawodowe kwalifikacje). O wszystkich tych, którzy mają za sobą szkolenia z zakresu controllingu i zarządzania finansami śmiało powiedzieć można że:
 
  • takie osoby posiadają wszechstronną i co najważniejsze jak najbardziej aktualną wiedzę dotyczącą szerokiego pojęcia controllingu,
  • idealnie potrafią nie tylko wprowadzić, ale również wszechstronnie rozwijać i udoskonalać controlling w przedsiębiorstwie, którego stanowią integralną część,
  • swoją pracą i zdobyta widzą zwiększają świadomość controllingową w swoim środowisku pracy,
  • tworzą elitarną grupę osób, które są w stanie dość znacząco wpływać na rentowność przedsiębiorstwa.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

 
W Polsce pojęcie controllingu jeszcze nie jest tak popularne i powszechnie stosowane jak w doskonale rozwiniętych gospodarkach angielskojęzycznych, niemieckojęzycznych, skandynawskich oraz azjatyckich.

Tam pojęcie controllingu z sukcesem stosowane jest od dobrych kilkunastu już lat. Dlatego doceniając zalety płynące z posiadania wiedzy o controllingu, w raju organizowanych jest coraz więcej szkoleń edukujących przedsiębiorców w tym zakresie.

Najważniejsze cechy organizowanych szkoleń to:
  • badanie potrzeb docelowej grupy szkoleniowej (dotyczy to przede wszystkim dużych, zorganizowanych szkoleń w obrębie jednego przedsiębiorstwa), jeszcze zanim zostanie opracowany ostateczny zakres organizowanego kursu z zakresu controllingu,
  • wszczęcie procedury mającej na celu dalszy zawodowy rozwój uczestników szkolenia, nawet na długo po jego oficjalnym zakończeniu,
  • dostępność wielu różnorodnych i niezwykle pomocnych materiałów edukacyjnych.
 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.