Szkolenia GMP farmacja

Przemysł farmaceutyczny zajmuje się tworzeniem, wynajdowaniem, wytwarzaniem, a także dystrybucją lekarstw. Do tych zadań niezbędna jest absolutnie najwyższej jakości higiena procesu, ważność i precyzja. Bez tego niemożliwym byłoby działanie przedsiębiorstwa farmaceutycznego, a produkowane i dystrybuowane leki mogłyby zagrażać zdrowiu, a nawet życiu osób, które zażywają takie lekarstwa.

Gamma - Szkolenia GMP farmacja

 

Szkolenia GMP farmacja


Przemysł farmaceutyczny zajmuje się tworzeniem, wynajdowaniem, wytwarzaniem, a także dystrybucją lekarstw. Do tych zadań niezbędna jest absolutnie najwyższej jakości higiena procesu, ważność i precyzja.

Bez tego niemożliwym byłoby działanie przedsiębiorstwa farmaceutycznego, a produkowane i dystrybuowane leki mogłyby zagrażać zdrowiu, a nawet życiu osób, które zażywają takie lekarstwa.

Z tego właśnie względu, dla przemysłu farmaceutycznego opracowana została dobra praktyka produkcyjna, która gwarantuje najwyższą jakość i standardy wszystkich procedur produkcyjnych w przedsiębiorstwie.

Aby zapewnić tą najwyższą jakość produkowania środków leczniczych, organizowane są szkolenia GMP farmacja. Procedury nastawione są przede wszystkim na jak najwyższą higienę produkcji, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników i ludzi, którzy zażywają poszczególne lekarstwa.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma jest firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje szkolenia farmaceutyczne, szkolenia kosmetyczne, szkolenia mikrobiologiczne dla Właścicieli i Pracowników Aptek, Sieci Aptecznych oraz Hurtowni Farmaceutycznych we wszystkich obszarach działalności.

Nasi eksperci są praktykami z wieloletnim doświadczeniem, opartym na bogatym przygotowaniu merytorycznym - by w pełni wspierać rozwój Pracowników Aptek, co przekłada się na możliwy do zmierzenia zwrot z inwestycji szkoleniowej.

Sprawdź nasze szkolenia:

Dzięki szkoleniom można wciąż doskonalić proces produkcyjny, aby całkowicie wyeliminować produkowanie specyfików nie spełniających wymagań jakościowych.

Należy również nie dopuszczać do do jakichkolwiek zmienności w tym samym produkcie, odstępstwa od normy czy jakichkolwiek niezaplanowanych zmian w składzie, bowiem mogą one spowodować zupełnie inne działanie leku na organizm człowieka, co może wpłynąć negatywnie na proces leczenia, a w niektórych przypadkach może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia pacjentów lub nawet śmierci.

Z tego powodu konieczna jest wciąż doskonalona dobra praktyka produkcyjna, która pozwala na jak najwyższą jakość produkowania i pełne bezpieczeństwo tego procesu.

Szkolenia GMP farmacja powinny odbywać się regularnie w każdym przedsiębiorstwie, w którym produkowane, tworzone czy dystrybuowane są lekarstwa. Jest to gwarancją bezpiecznych preparatów medycznych, które nie zaszkodzą, lecz mogą uśmierzyć ból, wyleczyć, czy zmniejszać objawy różnych chorób.

W ten sposób zapewniane jest bezpieczeństwo nie tylko samych pracowników, ale przede wszystkim osób, które sięgają po lekarstwa w przypadku chorób.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.