Szkolenia ważne dla pracowników urzędów

Urzędy i administracja publiczna jest podstawą funkcjonowania państwa i obywateli. Bez niej żaden organ państwowy nie może prawidłowo działać. Ważne jest jednak żeby pracownicy na takim szczeblu mieli odpowiednie przygotowanie oraz wszystkie przydatne i ważne szkolenia.

zdjęcie - Szkolenia ważne dla pracowników urzędów

Szkolenia ważne dla pracowników urzędów

Urzędy i administracja publiczna jest podstawą funkcjonowania państwa i obywateli. Bez niej żaden organ państwowy nie może prawidłowo działać. Ważne jest jednak żeby pracownicy na takim szczeblu mieli odpowiednie przygotowanie oraz wszystkie przydatne i ważne szkolenia. Praca ta również polega na nieustannym kształceniu pracownika. Bardzo ważne jest aby wybierać szkolenia dla administracji publicznej podczas których pracownicy zdobędą szeroko pojętą wiedzę i umiejętności.

Do tej grupy należy między innymi szkolenie KPA. Są to dotyczące kodeksu postępowania administracyjnego. Podczas takiego szkolenia zainteresowani zdobędą wiedzę dotyczącą nowo wprowadzonych nowelizacji oraz zmian. Nauczą się wielu ciekawostek z tej dziedziny oraz poznają sposoby na usprawnienie dokumentowania czy rozwiązywanie problemów związanych z wnioskami czy papirologia.

Szkolenie KPA pozwoli przyśpieszyć pracę z dokumentami oraz ograniczyć problemy, wynikające ze złego dokumentowania. Szkolenia dla administracji publicznej to nie tylko aspekty prawne i dokumentacja. Jest to również między innymi szkolenie zarządzanie nieruchomościami.

Skierowane jest ono dla pracowników z działów i urzędów zajmujących się obsługą nieruchomości czy zarządców nieruchomości. Podczas takiej szkoleń nauczą się oni między innymi Jak prawidłowo zarządzać nieruchomościami, jak wyglądają procedury związane z nieruchomościami. Poznają wszelkie koszty które ponosi się w trakcie obsługi nieruchomości czy poszczególnych remontów.

Szkolenie zarządzanie nieruchomościami to również zapoznanie się przez pracowników z wszelką dokumentacją, jak choćby książka obiektu budowlanego, instrukcja bezpieczeństwa pożarowego czy przegląd budowlany. Są to również wszelkie raporty wykonane przez inne instytucje państwowe.

Szkolenia dla administracji publicznej są podstawą jeśli chcemy mówić o dobrze prosperującej i dobrze zorganizowanej instytucji publicznej. Zarówno szkolenie KPA jak i szkolenie zarządzanie nieruchomościami są jednymi z najbardziej podstawowych i potrzebnych w urzędach, dlatego tak istotne jest aby takowe odbyć.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeśli zauważyłeś niepokojące sygnały, które mogą świadczyć o tym, że w twoim miejscu pracy ma miejsce problem mobbingu,  warto rozważyć  udział w szkoleniu antymobbingowym dla pracowników. Sprawdź również naszą ofertę szkoleń dla administracji publicznej,

Sprawdź też nasze profesjonalne szkolenia menadżerskie online

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.