Szkolenia z controllingu – podstawy

Szkolenia z controllingu organizowane są zarówno dla grup podstawowych (nie mających jeszcze jakiegokolwiek pojęcia czym owy controlling jest), jak i dla grup zdecydowanie bardziej zaawansowanych, które pogłębiają swoją zdobyta wcześniej już wiedzę. Niezależnie od stopnia prowadzonego szkolenia, zarówno w przypadku szkoleń podstawowych jak i dla grup zaawansowanych uczestnicy nie muszą wykazywać się wiedzą z dziedziny finansów i rachunkowości. Wystarczy koncentracja i zaangażowanie, ze względu na specyfikę oraz intensywność prowadzonych działań tematycznych. 

   
  Szkolenia z controllingu organizowane są zarówno dla grup podstawowych (nie mających jeszcze jakiegokolwiek pojęcia czym owy controlling jest), jak i dla grup zdecydowanie bardziej zaawansowanych, które pogłębiają swoją zdobyta wcześniej już wiedzę.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli monitorowanie procesu zarządzania kapitałem ludzkim pod kątem ekonomicznym jest fundamentem podejmowania strategicznych decyzji dot. pracowników to szkolenie CONTROLLING PERSONALNY - Jako wsparcie strategii organizacji w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi pomoże do tego przygotować.

  Uczestnicy tego szkolenia poszukują również:

  Niezależnie od stopnia prowadzonego szkolenia, zarówno w przypadku szkoleń podstawowych jak i dla grup zaawansowanych uczestnicy nie muszą wykazywać się wiedzą z dziedziny finansów i rachunkowości. Wystarczy koncentracja i zaangażowanie, ze względu na specyfikę oraz intensywność prowadzonych działań tematycznych.

  Za największe korzyści ze szkolenia z podstaw controllingu można z całą pewnością uznać:
   
  • nabycie umiejętności znacznie lepszego zrozumienia informacji finansowych i sposobów ich wykorzystania,
  • bardzo dobre zapoznanie się oraz zrozumienie zasad dotyczących metod budżetowania i kontroli kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo,
  • zdecydowana poprawa zdolności podejmowania szybkich reakcji na pojawiające się zagrożenia - zarówno te zewnętrzne jak i wewnętrzne,
  • zwiększenie zaangażowania większości pracowników w sprawy związane z zarządzania kosztami w przedsiębiorstwie.
   
  Dzięki najlepszym z możliwych metodom pracy, szkolenia z controllingu są niezwykle skuteczne, gdyż pozwalają na wykorzystanie zdobytej wiedzy w podejmowania praktycznych działań zawodowych. Szkolenie to nie tylko wykłady.

  To przede wszystkim wiele godzić praktycznych ćwiczeń, które pozwolą uczestnikom na efektywne wykorzystywanie nowo zdobytej wiedzy w codziennej pracy.

  Szkolenia z podstaw controllingu dedykowane są przede wszystkim:
   
  • menadżerom, których ścieżka zawodowa nie obejmowała działów finansowych,
  • kierownikom, w szczególności tym sprawującym pieczę nad ośrodkami odpowiedzialności,
  • specjalistom odpowiedzialności,
  • pracownikom produkcyjnym,
  • pracownikom handlowym,
  • pracownikom usługowym,
  • pracownikom firm budowlanych,
  • pracownikom firm publicznych,
  • wszystkim tych, dla których wiedza z zakresu rachunkowości i finansów jest niezwykle cenna.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.