Jak kontrolować czas pracy kierowcy?

Zmieniające się wciąż przepisy wymuszają na pracownikach różnych zawodów nieustanne doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności. Transport drogowy nie jest w kwestii wyjątkiem. Specjalistyczne szkolenia dotyczące czasu pracy kierowców zawodowych są cyklicznie organizowane w wielu miastach. 

   
  Zmieniające się wciąż przepisy wymuszają na pracownikach różnych zawodów nieustanne doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności. Transport drogowy nie jest w kwestii wyjątkiem. Specjalistyczne szkolenia dotyczące czasu pracy kierowców zawodowych są cyklicznie organizowane w wielu miastach. Ich zakres tematyczny dotyczy przede wszystkim zagadnień czysto formalnych, takich jak chociażby maksymalny dopuszczalny czas prowadzenia pojazdów czy minimalny zakres przerw.

  Jest to jednak tylko mały fragment wiedzy przekazywanej podczas takich szkoleń. Komu są one dedykowane w sposób szczególny i jakie korzyści może przynieść udział w nich?

  Kurs czas pracy kierowców - dla kogo?

  Ciekawa oferta szkoleń związanych z czasem pracy kierowców zawodowych skierowana jest do kilku grup osób. Swoją wiedzę w tym zakresie powinni nieustannie poszerzać przede wszystkim sami kierowcy - tak, aby byli oni świadomi swoich praw i obowiązków i by nie ulegali presji ze strony pracodawców do pracy ponad siły, która jest niezgodna z przepisami prawa obowiązującymi na terenie naszego kraju.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Proces reklamacyjny i dochodzenie odszkodowań za utratę ładunku oraz reklamacja szkód w międzynarodowych prawie przewozowym to fundamenty szkolenia z Procesu reklamacyjnego. Serdecznie zapraszamy!

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również następującymi obszarami szkoleniowymi:

  Kolejną grupą osób, które mogą wyciągnąć wymierne korzyści z udziału w takim szkoleniu są pracownicy działów logistycznych odpowiadający za organizację procesów spedycyjnych i za ich optymalizację. Niewątpliwie, szkolenia związane z tematyką pracy kierowców wniosą wiele nowego również w świat właścicieli firm spedycyjnych, którzy może łaskawszym okiem będą spoglądać na swoich pracowników.

  Jaka wiedza jest przekazywana na szkoleniach?

  Podczas szkolenia można poznać wiele ciekawych zagadnień związanych z tematyką transportową. Poruszane są kwestie dotyczące chociażby rodzajów tachografów dostępnych na rynku, formalnych kwestii dotyczących zawodu kierowcy, możliwości ewidencji czasu pracy kierowców oraz niezbędne kwalifikacje poszczególnych pracowników. Na szkoleniach możemy również uzyskać wiedzę z prawa transportowego i najnowszych zmian w ustawie o czasie pracy kierowcy.

  Właściciele firm przewozowych powinni pomyśleć o zamówieniu takiego szkolenia zamkniętego, z którego z pewnością skorzystają wszyscy pracownicy ich firmy, a zdobyta wiedza, przełoży się na większą efektywność pracowników.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

  Sprawdź nasze szkolenia online:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.