Szkolenie pracowników – transport morski

Chcesz, by twoi pracownicy byli specjalistami w swoim fachu? Zależy ci na tym, by doskonale znali się na transporcie morskim towarów i nic ich nie zaskoczyło w czasie obsługi zamówień i dostaw? Świetnie! Wystarczy odpowiednie szkolenie z takich zagadnień, jak transport morski, który w dalszym ciągu jest najbardziej popularną formą dostarczenia zarówno dużych, jak i niewielkich zamówień.

   
  Chcesz, by twoi pracownicy byli specjalistami w swoim fachu? Zależy ci na tym, by doskonale znali się na transporcie morskim towarów i nic ich nie zaskoczyło w czasie obsługi zamówień i dostaw?

  Świetnie! Wystarczy odpowiednie szkolenie z takich zagadnień, jak transport morski, który w dalszym ciągu jest najbardziej popularną formą dostarczenia zarówno dużych, jak i niewielkich zamówień.

  Rozwój firmy powinien być najważniejszy dla każdego przedsiębiorcy, a jeśli chce on, by wszystko szło w dobrym kierunku, powinien oferować swoim pracownikom możliwości rozwoju. W ten sposób działalność może uzyskać pełną kadrę specjalistów i profesjonalistów ze swoich dziedzin, co również przełoży się na jakość oferowanych usług, większe zadowolenie klientów, finalne ceny i zarobki!

  Pracodawco, zadbaj o swoich pracowników, by oni mogli zadbać lepiej o potrzeby klientów! Zaoferuj im szkolenia, dzięki którym podnoszą swoje kwalifikacje, wiedzę i umiejętności!

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu transport morski konosament. Wyjaśnimy specyficznych pojęć występujących wyłącznie w transporcie morskim (między innymi: rola i odpowiedzialność osoby określonej mianem „shipper”). Omówimy temat obiegu dokumentów oraz rolę konosamentu (Bill of lading).

  Poznaj inne nasze szkolenia w kategoriach:

  Szkolenie z transportu morskiego – dowiedz się wszystkiego

  Czy osoba, która nigdy nie miała do czynienia z transportem morskim, będzie w stanie powiedzieć, jakie są rodzaje kontenerów? Czy będzie ona w stanie ocenić, czy dana oferta transportu morskiego jest atrakcyjna i czy dla firmy jest to opłacalne?

  Niestety, osoby bez doświadczenia spedycyjnego, nie będą znać odpowiedzi na te pytania, więc warto zastanowić się nad tym, co zrobić, by nie narazić swojego przedsiębiorstwa na straty!

  Nauka na błędach i próbach jest wielokrotnie niezwykle kosztowna, natomiast wykonanie odpowiedniego researchu i rozeznania może być długotrwałe, żmudne i nie przynosić satysfakcjonujących efektów. Dlatego warto zastanowić się nad takimi elementami, jak profesjonalne szkolenia pracowników, dzięki którym zdobędą oni wiedzę na temat transportu morskiego!

  Nawet jeśli są to dodatkowe koszty dla firmy, warto zastanowić się ile w skali roku, doświadczony pracownik jest w stanie zaoszczędzić czasu i pieniędzy, w czasie dalszych ustaleń transportowych! Z pewnością można liczyć na szybki zarobek i rozwój!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.