Szkolenie zfśs

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych jest zagadnieniem niezwykle rozbudowanym. Nic więc dziwnego, że pracownicy pewnych szczebli musza regularnie poddawać się szkoleniom z tego zakresu. Tego rodzaju szkolenia obejmują między innymi poniższy zakres tematyczny (w zależności od grupy osób, do których dane szkolenie jest adresowane tematów może być nieco mniej lub mogą być dodane).

   
  Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych jest zagadnieniem niezwykle rozbudowanym. Nic więc dziwnego, że pracownicy pewnych szczebli musza regularnie poddawać się szkoleniom z tego zakresu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

  Praktyczne warsztaty na temat aktualnego stanu prawnego dotyczącego zakładowego funduszy świadczeń socjalnych. Zapraszamy na Szkolenia z zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:


  Tego rodzaju szkolenia obejmują między innymi poniższy zakres tematyczny (w zależności od grupy osób, do których dane szkolenie jest adresowane tematów może być nieco mniej lub mogą być dodane).
  • Jak powiązane są ze sobą zasady udzielna świadczeń pochodzących z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a wypłaty pochodzące z świadczeń urlopowych. W tym bliku tematycznym na praktycznych przykładach omawiane są następujące zagadnienia
   • wymagania w stosunku do osób chcących pozyskać albo świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych albo wynagrodzenia pochodzące z funduszy urlopowych,
   • zasady wypłaty obu wcześniej wymienionych świadczeń,
   • jaki jest stosunek świadczeń urlopowych do przychodu pracownika. świadczenie urlopowe a przychód pracownika.

  • Kto jest zobowiązany i posiada stosowne uprawnienia do budowania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Tutaj omawiane są zagadnienia tematyczne związane z:
   • przepisami wewnątrzzakładowymi opisującymi kto na terenie danego przedsiębiorstwa odpowiada za postanie oraz funkcjonowanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
   • kto odpowiedzialny jest za ustalanie procentowej wysokości odpisu,
   • jak wygląda Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych podmiotach sfery budżetowej,
   • jak wygląda Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w strefie komercyjnej.

  • Kto ma prawo do skorzystania z pomocy jaką oferuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Na tym etapie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, ja wygląda krąg osób upoważnionych do pozyskania tego rodzaju dofinansowania. Opisane zostaną również wszystkie wymagania oraz niezbędna do złożenia dokumentacja, bez które nie możliwe jest pozyskanie tego typu dofinansowania.

   W tym bloku tematycznym opisane zostaną również sytuacje osób którym świadczenie z punktu widzenia prawa się należy, jednak nie są pracownikami danego przedsiębiorstwa.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.