Szkolenie zfśs

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych jest zagadnieniem niezwykle rozbudowanym. Nic więc dziwnego, że pracownicy pewnych szczebli musza regularnie poddawać się szkoleniom z tego zakresu. Tego rodzaju szkolenia obejmują między innymi poniższy zakres tematyczny (w zależności od grupy osób, do których dane szkolenie jest adresowane tematów może być nieco mniej lub mogą być dodane).

zdjęcie - Szkolenie zfśs
 
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych jest zagadnieniem niezwykle rozbudowanym. Nic więc dziwnego, że pracownicy pewnych szczebli musza regularnie poddawać się szkoleniom z tego zakresu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Praktyczne warsztaty na temat aktualnego stanu prawnego dotyczącego zakładowego funduszy świadczeń socjalnych. Zapraszamy na Szkolenia z zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:


Tego rodzaju szkolenia obejmują między innymi poniższy zakres tematyczny (w zależności od grupy osób, do których dane szkolenie jest adresowane tematów może być nieco mniej lub mogą być dodane).
 • Jak powiązane są ze sobą zasady udzielna świadczeń pochodzących z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a wypłaty pochodzące z świadczeń urlopowych. W tym bliku tematycznym na praktycznych przykładach omawiane są następujące zagadnienia
  • wymagania w stosunku do osób chcących pozyskać albo świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych albo wynagrodzenia pochodzące z funduszy urlopowych,
  • zasady wypłaty obu wcześniej wymienionych świadczeń,
  • jaki jest stosunek świadczeń urlopowych do przychodu pracownika. świadczenie urlopowe a przychód pracownika.

 • Kto jest zobowiązany i posiada stosowne uprawnienia do budowania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Tutaj omawiane są zagadnienia tematyczne związane z:
  • przepisami wewnątrzzakładowymi opisującymi kto na terenie danego przedsiębiorstwa odpowiada za postanie oraz funkcjonowanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • kto odpowiedzialny jest za ustalanie procentowej wysokości odpisu,
  • jak wygląda Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych podmiotach sfery budżetowej,
  • jak wygląda Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w strefie komercyjnej.

 • Kto ma prawo do skorzystania z pomocy jaką oferuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Na tym etapie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, ja wygląda krąg osób upoważnionych do pozyskania tego rodzaju dofinansowania. Opisane zostaną również wszystkie wymagania oraz niezbędna do złożenia dokumentacja, bez które nie możliwe jest pozyskanie tego typu dofinansowania.

  W tym bloku tematycznym opisane zostaną również sytuacje osób którym świadczenie z punktu widzenia prawa się należy, jednak nie są pracownikami danego przedsiębiorstwa.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
 • 800 pigułek wiedzy
 • 40 filmów edukacyjnych
 • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.