Jakie przepisy o gospodarce nieruchomościami powinniśmy znać?

Każdy z nas szuka jakiejś drogi w swoim życiu – ciekawej pracy, która da mu satysfakcję i pieniądze. A może by tak się zająć zarządzaniem nieruchomościami? Co trzeba zrobić, aby wykonywać taki zawód? Czy to się opłaca? Jak to zorganizować i na co uważać? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdą się w poniższym artykule…

   
  Każdy z nas szuka jakiejś drogi w swoim życiu - ciekawej pracy, która da mu satysfakcję i pieniądze. A może by tak się zająć zarządzaniem nieruchomościami? Co trzeba zrobić, aby wykonywać taki zawód? Czy to się opłaca? Jak to zorganizować i na co uważać? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdą się w poniższym artykule...

  Kto może zostać zarządcą nieruchomości?

  Praktycznie każdy z nas. Warto bowiem podkreślić, że teraz wystarczy tylko skończyć stosowny kurs np. szkolenia z tematu zarządzania nieruchomościami komercyjnymi i już możemy zająć się tą pracą. W praktyce jednak oczywiście nie każdemu taki zawód będzie się podobał. Dlatego też warto powiedzieć kilka słów o osobach, które świetnie nadają się na zarządcę nieruchomości. Przede wszystkim będą to osoby uporządkowane, ceniące chwile przy dokumentach lecz także umiejące rozmawiać z ludźmi.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  Generalnie warto bowiem podkreślić, że praca zarządcy nieruchomości to połączenie pracy biurowej z rozmowami z ludźmi i dodatkowo z pewną kreatywnością. Dlatego ta praca jest tak interesująca. Ponadto trzeba dodać, że zarządca nieruchomości to bez wątpienia zawód z przyszłością i z możliwościami.

  Szkolenia z tematu zarządzania nieruchomościami

  Ale właśnie - mowa była o jakiś szkoleniach... Właśnie trzeba ukończyć specjalne szkolenie, aby móc pracować w tym zawodzie. Co ważne - wystarczy mieć skończoną szkołę wyższą. Tu jednak pojawia się pewien mały szkopuł. Otóż pamiętajmy, aby wybrać szkolenie, które będzie kończyło się otrzymaniem certyfikatu, który będzie miał naprawdę swoją wartość. W innym razie niestety tylko stracimy pieniądze.

  Uważajmy także na niezbyt kompetentne osoby- lepiej nie wybierajmy dziwnie tanich ofert szkolenia prowadzonego przez nieznane firmy. W tym przypadku pamiętajmy, że sprawa się toczy wokół naszej kariery - nie oszczędzajmy bez sensu na niej. Ważne jest także to, aby wybrać szkolenie, które będzie ciekawie prowadzone - wtedy rzeczywiście się czegoś nauczymy, nawiążemy może pierwsze kontakty biznesowe i nie będziemy mieć poczucia zmarnowanego czasu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.