Zarządzanie nieruchomościami – szkolenie doskonałe!

Jak zapewne każdy świetnie się orientuje, zarządzanie nieruchomościami to naprawdę całkiem intratny zawód. Co więcej – obecnie wystarczy jedynie ukończenie specjalnego szkolenia dl zarządców i w zasadzie możemy już zatrudnić się w tej branży. Brzmi to trochę jak bajka prawda? Jednak generalnie poza jednym wyjątkiem ta bajka jest całkiem prawdziwa. Co zaś wprowadza do tej doskonałości nieco dysonansu?

   
  Jak zapewne każdy świetnie się orientuje, zarządzanie nieruchomościami to naprawdę całkiem intratny zawód. Co więcej - obecnie wystarczy jedynie ukończenie specjalnego szkolenia dl zarządców i w zasadzie możemy już zatrudnić się w tej branży. Brzmi to trochę jak bajka prawda? Jednak generalnie poza jednym wyjątkiem ta bajka jest całkiem prawdziwa. Co zaś wprowadza do tej doskonałości nieco dysonansu?

  Kiepskie szkolenia

  Niestety są to niskiej jakości szkolenia, które nic nam nie dają poza utratą oszczędności i lewym papierkiem. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że tak, gdzie w grę wchodzą coraz większe pieniądze, tam też niestety pojawia się coraz więcej oszustów. W jaki sposób zatem mamy nie dać się oszukać i wybrać naprawdę liczące się szkolenie? Czym wyróżniają się porządne szkolenia?

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  1) certyfikat i egzamin
  Przede wszystkim te naprawdę liczące się szkolenia z zarządzania nieruchomościami muszą kończyć się swego rodzaju sprawdzeniem wiadomości i wydaniem certyfikatu, który będzie prawdziwy i będzie liczył się we wszystkich zakładach pracy.

  2) kompetentni prowadzący
  Zarządzanie nieruchomościami szkolenie możemy spędzi siedząc sztywno w miejscu i notując a potem ucząc się samemu albo też słuchając naprawdę ciekawych wykładów, ucząc się na praktycznych przykładach itd. Oczywiście ten drugi sposób niewątpliwie jest lepszy. Dlatego tez zwróćmy baczną uwagę na to, jakie kompetencje ma dany wykładowca, jakie doświadczenie, czy dobrze nam się z nim rozmawia itd. Warto także spojrzeć na opinie w Internecie dotyczące działalności danej firmy.

  3) rozkład zajęć
  Jeśli całość odbywa się raptem w kilka dni, a zajęcia są upchnięte jak tylko się da, to niestety za dużo się nie nauczymy. W związku z tym lepiej znaleźć kurs, w którym wszystkie wykłady są odpowiednio rozłożone w czasie.

  4) cena
  Na koniec należy wspomnieć o cenie. Duże jej obniżki albo zwyżki powinny nas jednak zastanowić. Pamiętajmy także, że niewątpliwie ważniejsza jest jakość szkolenia niż jego cena, dlatego też nie może to być nasz główny parametr wyboru.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

  Sprawdź nasze szkolenia online:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.