Zarządzanie nieruchomościami – szkolenie doskonałe!

Jak zapewne każdy świetnie się orientuje, zarządzanie nieruchomościami to naprawdę całkiem intratny zawód. Co więcej – obecnie wystarczy jedynie ukończenie specjalnego szkolenia dl zarządców i w zasadzie możemy już zatrudnić się w tej branży. Brzmi to trochę jak bajka prawda? Jednak generalnie poza jednym wyjątkiem ta bajka jest całkiem prawdziwa. Co zaś wprowadza do tej doskonałości nieco dysonansu?

 
Jak zapewne każdy świetnie się orientuje, zarządzanie nieruchomościami to naprawdę całkiem intratny zawód. Co więcej - obecnie wystarczy jedynie ukończenie specjalnego szkolenia dl zarządców i w zasadzie możemy już zatrudnić się w tej branży. Brzmi to trochę jak bajka prawda? Jednak generalnie poza jednym wyjątkiem ta bajka jest całkiem prawdziwa. Co zaś wprowadza do tej doskonałości nieco dysonansu?

Kiepskie szkolenia

Niestety są to niskiej jakości szkolenia, które nic nam nie dają poza utratą oszczędności i lewym papierkiem. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że tak, gdzie w grę wchodzą coraz większe pieniądze, tam też niestety pojawia się coraz więcej oszustów. W jaki sposób zatem mamy nie dać się oszukać i wybrać naprawdę liczące się szkolenie? Czym wyróżniają się porządne szkolenia?

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Problematyka negocjacji umów najmu, zapisów umowy najmu komercyjnego, umowy na budowę, remont i przebudowę obiektu, przebieg procesu inwestycyjnego na nieruchomości, audyt, kontrolę stanu technicznego obiektu oraz windykację należności – zapraszamy na szkolenie manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

1) certyfikat i egzamin
Przede wszystkim te naprawdę liczące się szkolenia z zarządzania nieruchomościami muszą kończyć się swego rodzaju sprawdzeniem wiadomości i wydaniem certyfikatu, który będzie prawdziwy i będzie liczył się we wszystkich zakładach pracy.

2) kompetentni prowadzący
Zarządzanie nieruchomościami szkolenie możemy spędzi siedząc sztywno w miejscu i notując a potem ucząc się samemu albo też słuchając naprawdę ciekawych wykładów, ucząc się na praktycznych przykładach itd. Oczywiście ten drugi sposób niewątpliwie jest lepszy. Dlatego tez zwróćmy baczną uwagę na to, jakie kompetencje ma dany wykładowca, jakie doświadczenie, czy dobrze nam się z nim rozmawia itd. Warto także spojrzeć na opinie w Internecie dotyczące działalności danej firmy.

3) rozkład zajęć
Jeśli całość odbywa się raptem w kilka dni, a zajęcia są upchnięte jak tylko się da, to niestety za dużo się nie nauczymy. W związku z tym lepiej znaleźć kurs, w którym wszystkie wykłady są odpowiednio rozłożone w czasie.

4) cena
Na koniec należy wspomnieć o cenie. Duże jej obniżki albo zwyżki powinny nas jednak zastanowić. Pamiętajmy także, że niewątpliwie ważniejsza jest jakość szkolenia niż jego cena, dlatego też nie może to być nasz główny parametr wyboru.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.