Desing thinking – szkolenie

Praca w zespole wymaga od każdego umiejętności kreatywnego myślenia. Mimo to, wiele firm zwyczajnie go nie posiada, co znacznie utrudnia im osiągnięcie sukcesu. Takim firmom z pomocą przychodzi szkolenie desing thinking. Umiejętności tej możemy bez problemu się nauczyć, co zmieni dotychczasową sytuację naszego przedsiębiorstwa na lepsze.

   
  Praca w zespole wymaga od każdego umiejętności kreatywnego myślenia. Mimo to, wiele firm zwyczajnie go nie posiada, co znacznie utrudnia im osiągnięcie sukcesu. Takim firmom z pomocą przychodzi szkolenie desing thinking. Umiejętności tej możemy bez problemu się nauczyć, co zmieni dotychczasową sytuację naszego przedsiębiorstwa na lepsze.

  Kreatywne myślenie

  Szkolenie desing thinking to obowiązkowe warsztaty dla wszystkich tych, którzy mają problem z realizacją planów w swojej firmie. Większość pomysłów, na jakie wpadamy zazwyczaj nie zostaje zrealizowanych. Na szkoleniu nauczymy się, jak odpowiednio wdrażać je w życie krok po kroku. Zupełnie nowe, innowacyjne rozwiązania jakie odkryjemy na warsztatach pomogą nam zdobyć wielu nowych klientów. Jeśli zdobędziemy ich zaufanie, możemy być pewni naszego sukcesu. Nic tak nie rozwija firmy, jak sprzedaż.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

  To motor napędowy, bez którego jej funkcjonowanie nie byłoby możliwe. Na szkoleniu wyposażymy się dodatkowo w odpowiednie metody i techniki kreatywnego myślenia.

  Gwarancja sukcesu

  Umiejętność kreatywnego myślenia to wciąż element, którego nie posiada wiele osób. Na szkoleniu otworzymy się na zupełnie nowe, nieznane nam dotąd perspektywy i rozwiązania. Wdrożymy do firmy zmiany, które na lepsze zmienią nasze środowisko pracy.

  Tworzone przez nas produkty będą od teraz chętniej kupowane. Liczba zadowolonych klientów będzie stale rosła. Zrozumiemy, jak wiele możliwości daje nam wyobraźnia i jakie pomysły pomaga nam stwarzać.
   
  Od teraz każdą nową myśl będziemy starannie analizowali we współpracy z naszymi pracownikami. Każdy nowy pomysł może stać się okazją do czegoś większego, przełomowego. Właśnie dlatego warto zdecydować się na szkolenie tego typu.

  Doskonalenie swoich umiejętności pomoże nam nie tylko zmienić samego siebie, ale i cały nasz zespół.
  Zastosowanie czegoś zupełnie dotąd nieznanego z pewnością przyczyni się do samych pozytywnych zmian na płaszczyźnie naszego biznesu, który zacznie kwitnąć i rozwijać się z każdym dniem coraz bardziej.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.