Szkolenie design thinking

Jeśli pragniemy nauczyć się myśleć kreatywnie, szkolenie design thinking przeznaczone jest wprost dla nas. Połączenie wiedzy praktycznej i teoretycznej pozwoli nam zrozumieć, dlaczego wszystkie dotychczasowe pomysły jakie wprowadzaliśmy do naszej firmy nie kończyły się sukcesem. Zrozumienie błędów to pierwszy krok, jaki poruszany będzie na szkoleniu desing thinking.

   
  Jeśli pragniemy nauczyć się myśleć kreatywnie, szkolenie design thinking przeznaczone jest wprost dla nas. Połączenie wiedzy praktycznej i teoretycznej pozwoli nam zrozumieć, dlaczego wszystkie dotychczasowe pomysły jakie wprowadzaliśmy do naszej firmy nie kończyły się sukcesem. Zrozumienie błędów to pierwszy krok, jaki poruszany będzie na szkoleniu desing thinking.

  Nowoczesne produkty

  Na szkoleniu wyposażymy się w zupełnie nowe, ciekawe pomysły które pozwolą nam zostawić naszą konkurencję daleko w tyle. Innowacyjne projekty, jakie stworzymy dzięki metodom i technikom jakich nauczyliśmy się na szkoleniu z pewnością przyniosą nam sukces. Na szkoleniu dowiemy się również, jak spełniać oczekiwania klientów wobec nas.

  Dzięki temu nasza sprzedaż wzrośnie, a my będziemy mogli cieszyć się nowymi, lojalnymj klientami których zdobędziemy dzięki nabytej świeżo wiedzy z desing thinking. Uczestnicy zrozumieją, jak wielką potęgą jest ludzka wyobraźnia. Po szkoleniu będą wykorzystywać ją na 100%, zwiększając swoje szanse na wynalezienie zupełnie nowego, ciekawego produktu.

  Szkolenie desing thinking - jaki jest jego cel?

  Warsztaty pokazują nam, jakie błędy popełnialiśmy przy tworzeniu produktów i co przyczyniało się do tego, że klienci niechętnie je kupowali. Wyeliminowanie błędów ułatwi nam wprowadzenie w życie zupełnie nowych technik pracy jakich nauczyliśmy się podczas szkolenia. Zmiany, jakie wprowadzimy do firmy przyczynią się do wielu sukcesów w naszej firmie. Ludzka wyobraźnia to nieograniczone pole, z którego nauczymy się odpowiednio korzystać.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

  Wzrośnie nasza sprzedaż jak i zadowolenie pracowników, którzy zaczną chętniej i efektywniej pracować widząc jak ich firma zmienia się na lepsze przez cały czas.

  Warsztaty kierowane są do wszystkich tych osób, które widzą ewidentny problem w swojej firmie i pragną go naprawić.
  Poprawimy w ten sposób relacje w naszej firmie i podniesiemy samoocenę naszych pracowników. Zdobycie takiej praktycznej jak i teoretycznej wiedzy pozwoli nam na zawsze pozbyć się problemów ze sprzedażą w naszej firmie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.