Agile pm foundation – czy warto robić certyfikat?

Agile project management szkolenie to doskonała propozycja szkoleń dla wszystkich, którzy interesują się metodyką agile. Agile to tak zwane programowanie zwinne. Zespół realizujący projekt zgodnie z założeniami agile powinien być bardzo mocno zdyscyplinowany.

14 stycznia 2020
zdjęcie - Agile pm foundation – czy warto robić certyfikat?

Agile pm foundation - czy warto robić certyfikat?

Agile project management szkolenie to doskonała propozycja szkoleń dla wszystkich, którzy interesują się metodyką agile. Agile to tak zwane programowanie zwinne. Zespół realizujący projekt zgodnie z założeniami agile powinien być bardzo mocno zdyscyplinowany. Wszyscy jego członkowie powinny ze sobą współpracować.

W przeciwnym razie niemożliwe będzie uzyskanie rezultatów, na jakie liczymy podczas realizacji projektu. Podczas realizacji projektu zgodnie z założeniami agile, należy pamiętać o poszczególnych etapach: planowaniu, projektowaniu, programowaniu, testowaniu, implementacji, a także o informacji zwrotnej.

Project management szkolenia powinny być prowadzone przez wysoce wykwalifikowanych i należycie doświadczonych szkoleniowców. W przeciwnym razie mogą one nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Nie ulega wątpliwości, że dobrze byłoby zainteresować się szkoleniami organizowanymi w dużych i prężnie rozwijających się miastach.

Szkolenia menedżerskie Wrocław cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników. Zanim jednak zdecydujemy się na udział w szkoleniu, dowiedzmy się czy jest ono certyfikowane. Jeśli bowiem chcemy wiązać swoją zawodową przyszłość z agile, konieczne jest uzyskanie odpowiedniego certyfikatu.

Uzyskanie certyfikatu jest zazwyczaj poprzedzone koniecznością zdawania egzaminu. W przeciwnym razie niemożliwe będzie uzyskanie certyfikatu. Egzamin składa się zazwyczaj z 50 pytań jednokrotnego wyboru.

Aby uzyskać pozytywny wynik egzaminu, konieczne jest udzielenie pozytywnej odpowiedzi na większośc pytań. Uzyskanie certyfikatu zwiększa nasze szanse na znalezienie dobrze płatnej pracy związanej z metodologią agile.

Z całą pewnością warto więc wspomniany certyfikat posiadać. Posiadanie certyfikatu nie zwalnia nas jednak z konieczności podnoszenia swoich kwalifikacji. Dbajmy o to, aby stale się dokształcać, zarówno poprzez udział w szkoleniach jak i samodzielną lekturę książek oraz artykułów specjalistycznych. Im więcej pracy włożymy w zdobywanie nowych umiejętności, tym większe szanse na to, że uda nam się być na bieżąco z metodyką agile.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.