Autoprezentacje – klucz do pozyskania inwestycji

Autoprezentacje mogą odegrać niebagatelną rolę w naszym życiu biznesowym. Skuteczne zaprezentowanie swojego pomysłu, czy idei może pozwolić na sprawne pozyskanie dużej ilości klientów, dostawców, czy inwestorów. Umiejętność sprzedania się i swoich pomysłów może owocować również podjęciem szeroko zakrojonej współpracy z dużymi firmami, czy koncernami międzynarodowymi, z czego można czerpać niebagatelne zyski. Dlatego też warto wybrać się na szkolenie związane z rozwojem umiejętności autoprezentacji, gdyż takie umiejętności mogą okazać się szczególnie przydatne.

8 lipca 2018
zdjęcie - Autoprezentacje – klucz do pozyskania inwestycji
 
Autoprezentacje mogą odegrać niebagatelną rolę w naszym życiu biznesowym. Skuteczne zaprezentowanie swojego pomysłu, czy idei może pozwolić na sprawne pozyskanie dużej ilości klientów, dostawców, czy inwestorów.

Umiejętność sprzedania się i swoich pomysłów może owocować również podjęciem szeroko zakrojonej współpracy z dużymi firmami, czy koncernami międzynarodowymi, z czego można czerpać niebagatelne zyski. Dlatego też warto wybrać się na szkolenie związane z rozwojem umiejętności autoprezentacji, gdyż takie umiejętności mogą okazać się szczególnie przydatne.

Osoby biorące udział w tego rodzaju przedsięwzięciu mogą spodziewać się zdobycia wiedzy i istotnego rozwoju własnych umiejętności autoprezentacyjnych. Uczestnicy poznają metodologię Act for Result, która jest gwarantem pełnego sukcesu każdego wystąpienia. Dowiedzą się, w jaki sposób rozpocząć swoją mowę tak by przyciągnąć uwagę wszystkich słuchaczy, dowiedzą się jak zbudować relację przyciągającą odbiorców.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Opanuj tremę związaną z wystąpieniami publicznymi. Przemawiaj pewnie i zdobądź uwagę odbiorców.  Szkolenie z autoprezentacji przeprowadzi Cię przez wszystkie zagadnienia związane z przygotowaniem się do efektywnego wystąpienia. Polecamy również: droga do przywództwa. 4 lekcje dla liderów, szkolenia dla kierowników.

Zapoznają się ze strategią QFS, która pozwoli skrócić czas niezbędny do przygotowania się do wystąpienia publicznego o 50 %. Uczestnicy nauczą się również zwalczać tremę i radzić sobie ze stresem towarzyszącym wystąpieniu publicznemu, tak by nerwy nie paraliżowały ich działań.

W końcu, uczestnicy zostaną nauczeni tego, w jaki sposób dobierać strój do danego wystąpienia, oraz tego, w jaki sposób gestykulować, aby mowa ciała wespół z komunikacją werbalną i tonem głosu stanowiła jednorodny, profesjonalny przekaz informacji. Szkolenie z autoprezentacji rozwinie zatem wszelkiego rodzaju umiejętności miękkie uczestników związane z tym tematem.

Uczestnicy zostaną również zapoznania z obsługą programu PowerPoint, oraz z najważniejszymi trikami i funkcjami tego programu, które pozwolą na skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie prezentacji. Ważne jest również osiągnięcie spójności przekazu informacji z treściami prezentowanymi na slajdach, czego uczestnicy szkolenia również będą się uczyć.

Osiągnięcie pełnej i całkowitej zgodności przekazu informacyjnego w autoprezentacji jest kluczem do sukcesu absolutnie każdej przemowy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.