Czym jest firma eventowa?

Może w Polsce ten biznes nie jest jeszcze bardzo znany tak jak za granicą, jednak ludzie coraz częściej się przekonują do tego typu firm.

Gamma - Czym jest firma eventowa?

Czym jest firma eventowa?


Na pewno w dużej mierze chęć posiadania czegoś swojego, stać się niezależnym. Dodatkowo zachęcający jest fakt, że można się starać o dofinansowania z Unii Europejskiej przez Urząd Pracy. Bardzo popularne ostatnio stały się firmy eventowe.

Może w Polsce ten biznes nie jest jeszcze bardzo znany tak jak za granicą, jednak ludzie coraz częściej się przekonują do tego typu firm. Dlaczego tak jest? Posiadając swoją firmę pracodawca często, aby poprawić efektywność pracy swoich pracowników organizuje różnego rodzaju imprezy lub wyjazdy firmowe.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Jednak nie zawsze wie jak zorganizować. I w tym właśnie wypadku można zwrócić się z prośbą do takiej agencji eventowej i ją wynająć w celu zorganizowania imprezy (teambuildingu). Czy ktoś kiedykolwiek słyszał w ogóle o czymś takim jak firma eventowa? Jeśli nie to warto przeczytać niniejszy artykuł, w celu zapoznania się z tym terminem. Jest to Agencja zajmująca się organizowaniem różnego rodzaju spotkań dla biznesu, ale i nie tylko.

Dodatkowo firmy organizują różne spotkania biznesowe, konferencje, prezentacje produktów lub usług, Strefy VIP, Stanowiska i aktywności targowe oraz najważniejsze spotkania integracyjne. Dlatego też można zauważyć, że takie firmy mają szeroki wachlarz ofert skierowanych do przedsiębiorstw. Nie zależnie od tego czy są one małe czy duże. Pewnie wiele osób się zastanawia czy korzystanie z takich usług ma sens.

Oczywiście, że ma. Pracownicy​ coraz chętniej korzystają z możliwości wyjazdu firmowego organizowanego przez firmę. Czują się w ten sposób bardzo ważni, a co najważniejsze doceniani przez swoich szefów. Pracownicy jeżdżą po to, aby się integrować ze wszystkimi pracownikami, odpocząć i zrelaksować się.

Firmy eventowe organizują także różne eventy wizerunkowe, wydarzenia okolicznościowe, działania i akcje prosprzedażowe oraz Otwarcia. Warto zadać sobie pytanie czy dobrze jest korzystać z takich usług. Ja uważam, że tak. Jeśli ktoś nie zna się na organizowaniu tego typu imprez i spotkań to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego specjalistom. Wystarczy dać im pomysł, a oni już zajmą się wszystkim. To jest zdecydowanie bardzo dochodowy interes. Dlatego, że przedsiębiorstwa coraz chętniej korzystają z takich rozwiązań.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.