Design thinking dla każdego

Szkolenie związane z design thinking przeznaczone jest zarówno dla menagerów i dyrektorów, jak również dla przedsiębiorców i startupowców, a w końcu także dla pracowników instytucji publicznych. Warto wiedzieć, jakiego rodzaju zyski może przynieść metoda design thinking przedstawicielom tych trzech, zdecydowanie różnych, grup.Dyrektorzy i managerowie pracujący w wielkich korporacjach dzięki udziałowi w szkoleniu zyskają wiedzę na temat nowego rodzaju badań konsumenckich, zwanych badaniami projektowymi, dzięki którym będą mogli lepiej dostosować poszczególne oferty w potrzeby konsumentów na rynku. 

   
  Szkolenie związane z design thinking przeznaczone jest zarówno dla menagerów i dyrektorów, jak również dla przedsiębiorców i startupowców, a w końcu także dla pracowników instytucji publicznych. Warto wiedzieć, jakiego rodzaju zyski może przynieść metoda design thinking przedstawicielom tych trzech, zdecydowanie różnych, grup.

  Dyrektorzy i managerowie pracujący w wielkich korporacjach dzięki udziałowi w szkoleniu zyskają wiedzę na temat nowego rodzaju badań konsumenckich, zwanych badaniami projektowymi, dzięki którym będą mogli lepiej dostosować poszczególne oferty w potrzeby konsumentów na rynku. Zyskają także umiejętności z zakresu pobudzania aktywności i motywowania zespołów oraz organizowania burz mózgów.

  Poznają zalety oraz sposoby tworzenia i budowy kreatywnej, jak również otwartej kultury organizacji, posiądą umiejętność odpowiedniego dobierania osób do zespołów projektowych tak by były jak najbardziej merytoryczne i efektywne. W efekcie powyższych zwiększą się szanse na skuteczne zrealizowanie wszelkiego rodzaju innowacyjnych projektów.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

  Z kolei startupowcy i przedsiębiorcy dowiedzą się w jaki sposób można najefektywniej odkrywać wszelkiego rodzaju potrzeby potencjalnych klientów na rynku, dowiedzą się w jaki sposób powinno się analizować wszelkiego rodzaju informacje pochodzące z ankiet, sondaży i badań oraz jak poprzez wyniki badań weryfikować prawdziwość (lub nieprawdziwość) postawionych tez.
   
  Przedsiębiorcy będą mogli wczuć się w rolę klienta na wolnym rynku, co pozwoli im na lepsze zrozumienie swojego targetu i perfekcyjne dostosowanie własnej ofert do potrzeb rynkowych. W końcu, nauczą się szybko prototypować pomysły różnymi metodami, co przyśpieszy czas potrzebny na zaprojektowanie produktu.

  Efektem będzie oszczędność czasu i pieniędzy przy wdrażaniu nowych idei. Z kolei pracownicy instytucji publicznych dowiedzą się w jaki sposób lepiej rozumieć ludzkie potrzeby, co robić by świadczyć bardziej użyteczne usługi publiczne oraz w jaki sposób zainicjować i poprowadzić sesję kreatywną.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.