Design thinking warsztaty

W nowoczesnym biznesie ogromną rolę odgrywa innowacyjność i twórcze podejście do zadań. Liczy się przede wszystkim, aby reprezentować sobą postawę nastawioną na cele i zadania, pozytywnie odnosić się do wszelkich wyzwań, a także nie traktować problemów jako coś, z czym nie można sobie poradzić. Nowoczesne podejście zakłada, że problemy nie istnieją, a to co może stawać nam na drodze to jedynie wyzwania, możliwości i okazje do tego, by jeszcze lepiej i kreatywniej realizować zadania, sprawdzać się w w swojej roli zawodowej, a także uruchamiać swoje możliwości.
   
  W nowoczesnym biznesie ogromną rolę odgrywa innowacyjność i twórcze podejście do zadań. Liczy się przede wszystkim, aby reprezentować sobą postawę nastawioną na cele i zadania, pozytywnie odnosić się do wszelkich wyzwań, a także nie traktować problemów jako coś, z czym nie można sobie poradzić.

  Nowoczesne podejście zakłada, że problemy nie istnieją, a to co może stawać nam na drodze to jedynie wyzwania, możliwości i okazje do tego, by jeszcze lepiej i kreatywniej realizować zadania, sprawdzać się w w swojej roli zawodowej, a także uruchamiać swoje możliwości.
   
  Przykładem metody, która bardzo chętnie stosowana jest w nowoczesnym biznesie jest design thinking, czyli twórcze myślenie, które pozwala na to, by w sposób twórczy, kreatywny i bardzo otwarty podchodzić do wszelkich wyzwań, jakie są przed nami stawiane.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma. W poprzednim roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Oferujemy szkolenia HR, managerskie, sprzedażowe i szkolenia dla administracji publicznej. W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe” po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Organizowane z design thinking warsztaty pomagają otworzyć się na te wyzwania, szukać coraz to nowszych i ciekawszych sposobów na rozwiązanie problemów, a także, w jaki sposób generować pomysły, które mogą okazać się kluczowe dla rozwiązania jakiegoś zagadnienia.
   
  Zgodnie z założeniami tej metody, uczestnicy warsztatów poznają pięcioetapowy model procesu design thinking, dowiedzą się w jaki sposób rozpoznawać potrzeby innych osób, zwłaszcza klientów, jak wybierać najbardziej kreatywne i mające szansę na sukces pomysły, czy też w jaki sposób pozbyć się dotychczasowych schematów myślenia.

  Wraz z tą metodą należy bowiem odrzucić wszelkie dotychczasowe sposoby myślenia, schematy działania czy jakiekolwiek ograniczenia. Koniecznością wręcz może natomiast stać się prototypownie rozwiązań, testowanie ich i doświadczanie.
   
  Design thinking warsztaty staja się coraz bardziej popularne. Bez wątpienia coraz większa liczba osób marzy o tym, by wraz e zmianami na rynku nauczyć się również zmieniać swoje podejście do różnych wyzwań zawodowych, twórczo i kreatywnie realizować zadania, a także nauczyć się odrzucać wszelkie ograniczenia, jakie może przed nami stawiać sytuacja rynkowa przedsiębiorstwa.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.