Dobry kontakt to klucz to sprzedaży.

Skuteczna sprzedaż w dzisiejszych czasach jest bardzo skomplikowana. Nie wystarczy już posiadać dobry produkt. W dobie konkurencyjności trzeba umieć rozmawiać z klientem, zachęcić do swojego produktu oraz skutecznie go sprzedać.

zdjęcie - (the_title())


Dobry kontakt to klucz do sprzedaży.

Skuteczna sprzedaż w dzisiejszych czasach jest bardzo skomplikowana. Nie wystarczy już posiadać dobry produkt. W dobie konkurencyjności trzeba umieć rozmawiać z klientem, zachęcić do swojego produktu oraz skutecznie go sprzedać.

Jeśli masz z tym problem to oznacza, że musisz podejść do tematu bardzo skrupulatnie i poważnie. Bardzo dobrym rozwiązaniem dla ciebie będzie skorzystanie ze szkoleń sprzedażowych. Czy to dla ciebie czy to dla twoich pracowników.

Szkolenia dla handlowców które oferujemy odbywają się na terenie Poznania.

Ich główne założenia to nauczenie się odpowiedniego komunikowania z klientem, nauczenie się efektywnego negocjowania, nauczenia się rozpoznawania preferencji zakupowych danego klienta.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online: Zobacz również nasze szkolenia po angielsku

Kursy te pokażą ci również jak efektywnie gospodarować czasem i zasobami ludzkimi. Pokażemy ci techniki perswazji psychologicznej oraz sposoby na pozyskiwanie nowych kontrahentów. Zostanie ci wytłumaczone jak działa asertywność, jak utożsamić się z klientem, jak przekonać go do swojego produktu.

Zobaczysz również jak radzić sobie z krytyką oraz w jaki sposób kulturalnie na nią odpowiadać. Nauczycie się również jak utrzymywać odpowiedni ton rozmowy, lub jak w odpowiednim do tego momencie zmienić temat na waszą korzyść.

Jednym słowem wszystko potrzebne w sprzedaży i konsultacji tudzież doradztwu klientom. Zajęcia mają formę warsztatów. Odbywać się będą zarówno wykłady z teorii oraz zajęcia praktyczne. Na nich sami na własnej skórze przekonacie się jak działają nasze metody oraz to wy je będziecie stosować.

Nasi wykładowcy przez lata uczyli się tych technik, testowali je w wielu środowiskach oraz konsultowali z innymi dlatego mają pewność co do ich skuteczności.

Gwarantujemy że po tych kursach będziecie zyskiwać nie tylko większe pieniądze ze sprzedaży towarów lecz również życzliwość kupujących. Spowoduje to że będą oni o wiele chętniej do was wracać oraz polecą was znajomym.

Nie zwlekajcie więc i zacznijcie zarabiać więcej a wasza praca niech będzie przyjemniejsza.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.