Firmowe imprezy integrujące

Imprezy pracownicze mają za zadnie stworzenie odpowiedniego poziomu integracji pomiędzy rożnymi członkami organizacji. Ma to za zadanie powstanie różnego rodzaju pozytywnych relacji, które pomogą w późniejszym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa.

17 lipca 2018
zdjęcie - Firmowe imprezy integrujące
 
Imprezy pracownicze mają za zadanie stworzenie odpowiedniego poziomu integracji pomiędzy rożnymi członkami organizacji. Ma to za zadanie powstanie różnego rodzaju pozytywnych relacji, które pomogą w późniejszym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa. Takie działanie ma swoje uzasadnienie w zwiększeniu efektywności danego przedsiębiorstwa, co automatycznie przekłada się na zwiększenie zysków. Nie trudno więc znaleźć szereg zalet dla których warto prowadzić spotkania integracyjne.
 
Nim jednak do tego dojdzie warto przez chwile zastanowić się nad formą takiego spotkania, oraz nad tym jakie dokładnie ma ono przynieść korzyści. W pierwszym aspekcie ma ona znaczące wpływ na relacje między pracownikami. Pozytywne relacje są przyczyną doskonałej współpracy, jak i zapewniają szybką wymianę informacji.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Co więcej mają one wpływ na prace całych zespołów zwiększając ich efektywność. Dobrze współpracujące zespoły wykonują lepiej i szybciej dane zadania, co przekłada się na wysoką efektywność całego przedsiębiorstwa. W ten oto sposób od prostego spotkania integracyjnego można przejść do uzyskania wysokiego poziomu zysków. Wróćmy jednak na chwilę do aspektu formy samych spotkań. Jak już wspomniano mogą mieć one odbywać się w różnych miejscach. Istnieje także wiele firm rozrywkowych oferujących takie spotkania.
 
Doskonałym przykładem są escape roomy, czyli miejsca opierające się na uciecze z danego pokoju w ciągu jednej godziny. Takie działanie przekłada się na potrzebę bardzo mocnej współpracy między pracownikami, co automatycznie oddziałuje na ich relacje. Oczywiście istnieje szereg innych firm, które także specjalizują się w tego rodzaju zabawach, oraz oferuję różnego rodzaju gry integracyjne dla firm. Takie spotkania mają zazwyczaj postać luźnej zabawy, jak i trwają jeden dzień.

Ważne jest także to by pamiętać o potrzebach samych pracowników.
W wielu przypadkach oni sami mogą zaproponować jak chcieli by się ze sobą zintegrować, stąd zawsze warto przysłuchiwać się temu co oni mówią.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.