Gry negocjacyjne dla handlowców

Różnego rodzaju narzędzia oraz gry negocjacyjne mają za zadanie w sposób możliwie najlepszy odzwierciedlić rzeczywiste środowisko biznesowe funkcjonujące na rynku. Wykorzystywanie narzędzi i gier negocjacyjnych wzmaga wykorzystywanie i powoduje rozwój umiejętności z zakresu negocjacji, mediacji, rozwiązywania konfliktów i podejmowania współpracy oraz kooperacji pomiędzy zespołami, jak również w samych zespołach. Gry negocjacyjne znajdują szerokie zastosowanie podczas budowy zgrania zespołów i działów, a także podczas prowadzenia różnego rodzaju szkoleń.

   
  Różnego rodzaju narzędzia oraz gry negocjacyjne mają za zadanie w sposób możliwie najlepszy odzwierciedlić rzeczywiste środowisko biznesowe funkcjonujące na rynku. Wykorzystywanie narzędzi i gier negocjacyjnych wzmaga wykorzystywanie i powoduje rozwój umiejętności z zakresu negocjacji, mediacji, rozwiązywania konfliktów i podejmowania współpracy oraz kooperacji pomiędzy zespołami, jak również w samych zespołach.

  Gry negocjacyjne znajdują szerokie zastosowanie podczas budowy zgrania zespołów i działów, a także podczas prowadzenia różnego rodzaju szkoleń.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.Mogą Cię również zainteresować: szkolenia po angielsku, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

  Gry negocjacyjne dla handlowców mają za zadanie rozwijać zdolności interpersonalne pozwalające handlowcowi na skuteczną sprzedaż oferowanych produktów i usług na rynku, jak również sprawne zarządzanie posiadanymi zasobami (rzeczowymi, finansowymi, ludzkimi), a w końcu skuteczne zarządzanie czasem.

  Jedną z przykładowych gier negocjacyjnych jest „kwestia czasu”. Gra ta ma charakter symulatora zachodzących w przedsiębiorstwie procesów i mechanizmów. Gracze muszą podczas rozgrywki wykorzystywać szanse oraz stawiać czoła zagrożeniom i wyzwaniom w sposób sprawny i skuteczny, tak by rozwijać swoją firmę i nie dopuścić do jej upadku.

  Gra ta uczy przede wszystkim ustalania hierarchii ważności przedsięwzięć i celów oraz zadań, a także prowadzenia analiz. Dzięki temu uczestnicy uczą się zarządzania zespołem, projektem, czasem i efektywnością. Gra z pewnością przyda się każdemu, kto chce rozwinąć swoje zdolności zarządzania firmą, a także zdolności interpersonalne w zakresie zarządzania zespołem.

  Te ostatnie zdolności przydadzą się nie tylko na kierowniczych stanowiskach, ale również w życiu każdego handlowca.

  Opisywana gra zawiera następujące elementy:
  • 3 plansze magnetyczne (harmonogram);
  • instrukcje dla działu sprzedaży, administracyjnego i technicznego (po 4 szt.);
  • magnetyczne karty zadań zaplanowanych (po 34 szt. dla każdego działu);
  • magnetyczne karty zadań niespodziewanych (po 10 szt. dla każdego działu);
  • magnetyczne karty komplikacji (9 szt.);
  • tabelę punktacji (po 2 szt. dla każdego działu);
  • podręcznik trenera.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.