Impreza jubileuszowa w firmie

Każda firma ma swoją własną specyfikę działania. Jednak niezależnie od tego czym zajmuje się firma, ważna jest dobra integracja pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Pogłębianiu więzi pracowniczych sprzyjają różnego rodzaju spotkania i imprezy pracownicze.

   
  Każda firma ma swoją własną specyfikę działania. Jednak niezależnie od tego czym zajmuje się firma, ważna jest dobra integracja pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Pogłębianiu więzi pracowniczych sprzyjają różnego rodzaju spotkania i imprezy mające na celu integrację.

  Podczas ich trwania pracownicy mają okazję zapomnieć o tym, że łączą ich więzy podległości bądź nadrzędności służbowej i porozmawiać na prywatne tematy. Rozmowa o zainteresowaniach rozwija więzi między pracownikami, co sprawia, że będą oni chętniej razem pracować.
   
  Warto zatem organizować wspólne wyjścia z pracownikami. Mogą one przybierać formę kilkugodzinnych spotkań po pracy bądź kilkudniowych wyjazdów. Wszystko zależne jest od czasu jaki możemy poświęcić na takie spotkanie oraz od funduszy jakimi dysponuje firma.

  Impreza firmowa to bardzo dobry sposób również na to, aby świętować sukcesy firmowe osiągnięte wspólnymi siłami. Wspólne sukcesy łączą ludzi i udowadniają, że praca zespołowa ma sens. Dobrą okazją do organizacji imprez firmowych jest również jubileusz istnienia firmy. Szczególnie hucznie obchodzone są okrągłe rocznice.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:

  Na imprezę jubileuszową warto przeznaczyć jakieś większe środki pieniężne. Wiele firm oszczędza pieniądze specjalnie na ten cel. Dzięki większym środkom będziemy mieć możliwość zorganizowania imprezy trwającej kilka dni. Ciekawą opcją może być wyjazd nad morze bądź w góry. Dużym zainteresowaniem cieszą się również imprezy nad jeziorami. W trakcie trwania takiej imprezy można zorganizować pracownikom na przykład zawody w siatkówkę plażową bądź paintball.
   
  Imprezy jubileuszowe to również doskonały sposób na to, aby podziękować pracownikom z najdłuższym stażem. To oni bowiem włożyli najwięcej pracy w rozwój i promocję dobrego wizerunku firmy. Warto nagrodzić takie osoby na forum. Pracodawca okaże w ten sposób wdzięczność za działania prowadzone na rzecz wspólnego dobra, jakim jest firma.

  Dla innych pracowników będzie to powód do tego, aby pełnić swoje obowiązki z jeszcze większym zaangażowaniem. Nagrody dla najlepszych sprzyjają bowiem rozwojowi zdrowej rywalizacji wśród pracowników.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.