Inwestycja w szkolenie

Bardzo często pracodawcy, chcąc podnosić kwalifikacje swoich pracowników, decydują się na płatne urlopy szkoleniowe, wysyłając na szkolenia finansowe. Wszelkie dodatkowe świadczenia, oraz ich zakres np. pokrywanie opłat, kosztów przejazdu, pomoc naukową jest kwestią umowy między pracodawcą i pracownikiem. Z reguły szef firmy pokrywa wszystkie wydatki, a korzyści z takiego szkolenia są oczywiście obopólne.

 
Bardzo często pracodawcy, chcąc podnosić kwalifikacje swoich pracowników, decydują się na płatne urlopy szkoleniowe, wysyłając na szkolenia finansowe. Wszelkie dodatkowe świadczenia, oraz ich zakres np. pokrywanie opłat, kosztów przejazdu, pomoc naukową jest kwestią umowy między pracodawcą i pracownikiem.

Z reguły szef firmy pokrywa wszystkie wydatki, a korzyści z takiego szkolenia są oczywiście obopólne.
 
Pracodawca wie, że wyszkolona kadra to znakomity potencjał firmy i aby zwiększać konkurencyjność zakładu, kadra pracownicza powinna stale się dokształcać, być na bieżąco z nowinkami specjalistycznymi. co za tym idzie zwiększać efektywność pracy. Jednym z takich szkoleń, są szkolenia finansowe.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz szkolenia online i szkolenia menadżerskie realizowane w Gammie dotyczące sprzedaży i rozwoju. Sprawdź szkolenia HR i dla administracji publicznej. Zaufaj firmie szkoleniowej roku.

Szczególnie firmy związane z bankowością, czy innymi płatnościami wysyłają pracowników na tego typu szkolenia w trakcie których kursant poznaje najnowsze przepisy prawne, bierze udział w symulacjach biznesowych, wszelkich niuansów finansowych dostosowanych do działalności firmy. Tematy szkoleń mogą być różnorakie np.
 
  • zabezpieczenia stosowane w obrocie handlowym
  • gwarancje bankowe
  • ryzyko występujące w handlu i sposoby na ich ograniczenie
  • transakcja finansowa i zabezpieczenie przez bank
  • zasady sporządzania sprawozdań finansowych
  • zarządzanie kosztami w przedsiębiorstwie

Często firmy szkoleniowe mają w swoim pakiecie rozszerzone oferty szkoleń, które obejmują kilka tematów tworząc jedną spójną całość. Taki projekt obejmuje analizę braków i potrzeb pracowników, wtedy ustala się indywidualny tok szkolenia finansowego. Jest to droższa forma szkoleń, ale bardzo skuteczna i efektywna. W większości firm szkolenia prowadzą doświadczeni, profesjonalni trenerzy.
 
Bez tego typu strategii rozwoju zasobów ludzkich, w każdej liczącej się firmie, nie ma szans na sukces biznesowy, finansowy, czy zadaniowy. Stojąc w miejscu, tak naprawde sie cofamy, a inni skutecznie nas przeganiają.
 
Wdrażanie szkoleń podnosi kwalifikacje pracowników i ta inwestycja zwraca się podwójnie. Ważny jest też fakt zadowolonego pracownika, który szkoląc się ma poczucie swojej wartości i na pewno będzie lojalnym i oddanym pracownikiem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.