Jak niskim kosztem zorganizować imprezę firmową?

Firmowe imprezy, których zadaniem jest zjednoczenie ludzi w Twoim zespole oraz uwolnienie ich potencjału niezbędnego do jak najefektywniejszego wykonywania swojej pracy, nie muszą być przeprowadzone wysokim kosztem.

Gamma - Jak niskim kosztem zorganizować imprezę firmową?

  Zwłaszcza, kiedy Twoja firma stosunkowo niedawno pojawiła się na rynku, a prawdę powiedziawszy - o fundusze i dofinansowanie Twoich pracowników jeszcze mowy być nie może. Celem każdej imprezy firmowej jest teambuilding i pozytywne kojarzenie Twojej firmy. Jeśli posiadasz wielu nowych pracowników - na pewno zajmie im trochę czasu, zanim na dobre wtopią się w otoczenie i zaczną pewnie współpracować z innymi.

  Dlatego też organizacja takiego wydarzenia z wielu powodów jest przydatna i korzystna przede wszystkim dla Twoich pracowników, a tym samym - dla Twojej firmy. Po pierwsze - możesz sprawić, że ludzie będą się lepiej ze sobą komunikować, po drugie - pobudzisz ich kreatywność, po trzecie - nowi pracownicy będą w pracy efektywniejsi wtedy, kiedy przekonają się, że firma ma do nich przyjazne podejście.

  Jest wiele pomysłów na zorganizowanie imprezy stosunkowo niskim kosztem - bez potrzeby angażowania firmy, która profesjonalnie zajmuje się tego typu przedsięwzięciami. Jedną z idei jest zorganizowanie wieczoru lub dnia na weekendzie poświęconego w całości gotowaniu różnych słodkich rzeczy. Przy okazji można stworzyć różne zespoły i wyznaczyć czas niezbędny do wykonania danego dania, a zwycięży ten, komu uda się szybciej przygotować perfekcyjne i smaczne danie. Innym pomysłem może być wieczór gier planszowych, podczas którego zaangażowani będą wszyscy pracownicy w różnego rodzaju gry. Ten, komu przypadnie największa ilość zwycięstw, otrzyma wcześniej ustaloną nagrodę.

  Jeszcze innym pomysłem może być zorganizowanie wieczoru hitów filmowych, oczywiście z miejscami na przerwy, żeby wszyscy uczestnicy seansów mogli przez chwilę swobodnie ze sobą podsykutować na różne tematy. W zasadzie na zabawy integracyjne i firmowe imprezy każdy pomysł jest dobry - który nie opiera się na wykonywaniu poleceń służbowych, ale umożliwia relaks z innymi pracownikami w tym samym miejscu. To ma ogromne znaczenie zwłaszcza podczas pracy, ponieważ czasami bez możliwości zrelaksowania się tu i teraz niemożliwym jest osiągnięcie prawdziwej burzy mózgów i uruchomienie całości ludzkiego potencjału i kreatywności.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.