Jak zdobyć dofinansowanie na szkolenia?

Wielu pracodawców ma możliwość pozyskania dofinansowania na przeszkolenie pracowników, które nawet w najlepszym przypadku może sięgać sumy 5000 złotych na każdego pracownika. Dofinansowania do szkoleń w rzeczywistości uzależnione są od wielkości przedsiębiorstwa i województwa, w którym zarejestrowana jest firma.

  Wielu pracodawców ma możliwość pozyskania dofinansowania na przeszkolenie pracowników, które nawet w najlepszym przypadku może sięgać sumy 5000 złotych na każdego pracownika.

  Dofinansowania do szkoleń w rzeczywistości uzależnione są od wielkości przedsiębiorstwa i województwa, w którym zarejestrowana jest firma.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
  Zapraszamy do zapoznania się z:

  Dlatego różnice w wysokości dofinansowań pomiędzy poszczególnymi strukturami mogą być dość znaczące.

  Unia Europejska ma bardzo bogaty pakiet szkoleń przeznaczony dla przedsiębiorców, którym zależy na ciągłym doskonaleniu umiejętności swoich pracowników oraz pogłębianiu w znaczący sposób zdobytej przez nich dotychczas wiedzy.

  Jednak nie ma nic za darmo, bowiem cały proces biurokratyczny dla wielu wydawać się może niezwykle skomplikowany. Nie zawsze też przedsiębiorcy mają wiedzę odnośnie tego, gdzie mogą poszukiwać najlepszych ofert szkoleń, dofinansowywanych z środków pochodzących z Unii Europejskiej.

  Baza Usług Rozwojowych to platforma, na której znajduje się cała lista szkoleń objętych dofinansowaniem, wraz z ich programem oraz niezbędnymi kryteriami, jakie koniecznie musi spełnić każdy przedsiębiorca, aby uzyskać dofinansowanie właśnie na to szkolenie w odpowiedniej wysokości (w zależności bowiem od stawianych warunków może zdarzyć się sytuacja, w której dwaj przedsiębiorcy starający się o dofinansowanie na dane szkolenie otrzymają środki w nieco odmiennych wysokościach).

  Aby firma szkoleniowa, która znajduje się w Bazie Usług Rozwojowych, mogła świadczyć szkolenia dofinansowane przez Fundusze Europejskie, musi spełnić szereg kryteriów. Taka firma jest bardzo mocno kontrolowana, jeśli chodzi o jakość świadczonych przez nich usług szkoleniowych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

  Dlatego też przedsiębiorcy sami korzystający z dofinansowanych szkoleń bądź wysyłający na nie swoich pracowników mogą być pewni, że niezależnie od tego, jakie szkolenie zostanie przez nich wybrane, świadczone usługi będą na najwyższym poziomie.

  Nic więc dziwnego, że wielu przedsiębiorców dokłada ogromu starań, aby zdobyć możliwość uczestnictwa w szkoleniach z dofinansowaniem UE.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.