Kilka pomysłów na organizację imprezy pracowniczej

Nie od dziś wiadomo, że dobrze zorganizowana impreza firmowa sprzyja budowie pozytywnych relacji w firmie i zapada na długo w pamięć. Często jednak organizacja takiego przedsięwzięcia wzbudza wiele niepokoju, zarówno wśród pracowników jak i pracodawców. Ciężko jest bowiem pozyskać odpowiednie środki, aby zrealizować wizję imprezy.

   
  Nie od dziś wiadomo, że dobrze zorganizowana impreza firmowa sprzyja budowie pozytywnych relacji w firmie i zapada na długo w pamięć. Często jednak organizacja takiego przedsięwzięcia wzbudza wiele niepokoju, zarówno wśród pracowników jak i pracodawców. Ciężko jest bowiem pozyskać odpowiednie środki, aby zrealizować wizję imprezy. Poza tym, pracodawcy często boją się, że nie uda im się wybrać odpowiedniego miejsca.
   
  Aby pozyskać zadowolenie jak największej ilości pracowników, warto jest przedyskutować kwestię imprezy na forum. Wielu pracowników na hasło: impreza firmowa pomysły, chętnie zgłasza swoje propozycje. Jeżeli propozycji miejsc organizacji imprezy jest kilka, warto przeprowadzić głosowanie. Niestety, trzeba pogodzić się z tym, że część osób może być niezadowolona.
   
  Ciekawym pomysłem na imprezę pracowniczą może być wyjazd w góry. Wspólna wspinaczka sprzyja budowie silnego zespołu, co przyda się w realizacji obowiązków pracowniczych w grupie. Ważne jest to zwłaszcza dla firm, w których większość obowiązków polega na pracy w zespole. Im bardziej zgrany zespół, tym większa bowiem szansa na sukces.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:

  Kolejnym interesującym pomysłem na integrację pracowników jest zabranie pracowników do domu strachu, z którego będą musieli wyjść. Najczęściej trzeba w tym celu rozwiązać jakąś zagadkę. Tego typu domy stają się coraz bardziej popularne. Jeżeli siedziba firmy znajduje się w dużym mieście, bez problemu znajdziemy co najmniej kilka takich miejsc.
   
  Rozwiązywanie tajemniczej zagadki pobudza pracę szarych komórek i sprawia, że pracownicy dostrzegają zalety współpracy. Fajnym pomysłem na imprezę pracowniczą może być również organizacja turnieju piłki nożnej. Drużyny powinny być mieszane, aby nie dyskryminować żadnej z płci. Wysiłek fizyczny pomaga w zachowaniu zdrowia, a jak wiadomo zdrowy pracownik jest bardziej wydajny.
   
  Promocja zdrowia pomoże również w promowaniu pozytywnego wizerunku firmy wśród pracowników i potencjalnych klientów. Jeżeli organizujemy imprezę w formie zawodów sportowych, warto jest również pomyśleć o nagrodzie dla zespołu, który wygra. Zmobilizuje to pracowników do działania i przełoży się na to, że pracownik dostrzeże korzyści płynące ze starannie wykonywanej pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.