Korzystanie z Bazy Usług Rozwojowych – zalety

Baza Usług Rozwojowych to internetowy portal, na którym znajdziemy oferty wielu placówek edukacyjnych i przedsiębiorstw szkoleniowych. Doceniło ją wielu przedsiębiorców i pracowników, którzy zyskują wiele korzyści w trakcie rejestracji na wybrane kursy i szkolenia. Oto 5 największych zalet korzystania z Bazy Usług Rozwojowych, które z pewnością przekonają Cię do uczestnictwa w projekcie!

  Baza Usług Rozwojowych to internetowy portal, na którym znajdziemy oferty wielu placówek edukacyjnych i przedsiębiorstw szkoleniowych. Doceniło ją wielu przedsiębiorców i pracowników, którzy zyskują wiele korzyści w trakcie rejestracji na wybrane kursy i szkolenia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  Oto 5 największych zalet korzystania z Bazy Usług Rozwojowych, które z pewnością przekonają Cię do uczestnictwa w projekcie!

  • Możliwość skorzystania z dofinansowań kursów i szkoleń.
   Działający w ramach BUR Podmiotowy System Finansowania umożliwia uzyskanie środków na rozwój pracowników. Oznacza to, że każdy z właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, może uzyskać zwrot środków, które wcześniej wydał na szkolenie w ramach projektów Bazy Usług Rozwojowych.

  • Szeroka oferta dla pracodawców.
   Baza Usług Rozwojowych to z pewnością największy w Polsce rejestr kursów i szkoleń, które oferowane są przez oddzielne, niezależne podmioty. Dzięki temu w jednym miejscu możemy znaleźć kurs, który pozwoli nabyć kompetencje z wybranej dziedziny.

  • Przejrzystość i prostota.
   Wybór szkolenia i rejestracja pracownika poprzez BUR jest niezwykle proste, a sam portal charakteryzuje się wyjątkową przejrzystością. Dzięki temu każdy z nas jest w stanie samodzielnie ukończyć wszystkie kroki, które pozwolą na skorzystanie z dofinansowań.

  • Darmowa pomoc opiekuna.
   Jeśli już wybraliśmy kurs, musimy skontaktować się z naszym opiekunem. Operator przeprowadzi nas przez wszystkie wymagania formalne, dzięki czemu unikniemy popełnienia błędów, w konsekwencji zaś szybciej i skuteczniej zarejestrujemy naszych pracowników na wybrane szkolenie.

  • Najwyższa jakość. Wszystkie szkolenia i kursy, które znajdziemy w Bazie Usług Rozwojowych, prowadzone są przed podmioty, które posiadają certyfikaty jakości. Jest to wyznacznik, który gwarantuje nam najlepsze przygotowanie naszych pracowników do pełnienia nowych obowiązków.

  Z pewnością korzystając z Bazy Usług Rozwojowych oszczędzamy nie tylko pieniądze. Jest to przede wszystkim sposób dla przedsiębiorców, którzy cenią swój czas oraz wymagają najwyższej jakości prowadzonych usług.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.