Kursy dofinansowane z środków unijnych

Szkolenia zawodowe to jedna z najlepszych dróg do podniesienia swoich kwalifikacji i zmiany stanowiska pracy. Rynek zatrudnienia w naszym kraju jest bardzo dynamiczny i można obserwować coraz większą elastyczność pracowników. Aby nie zostać w tyle, należy nieustannie dbać o rozwój osobisty oraz zawodowy.

 

Szkolenia zawodowe to jedna z najlepszych dróg do podniesienia swoich kwalifikacji i zmiany stanowiska pracy. Rynek zatrudnienia w naszym kraju jest bardzo dynamiczny i można obserwować coraz większą elastyczność pracowników.

Aby nie zostać w tyle, należy nieustannie dbać o rozwój osobisty oraz zawodowy. Odkąd Polska dołączyła do Wspólnoty Europejskiej, to każdy pracownik może liczyć na zwrot części kosztów uczestnictwa w zajęciach z doskonalenia zawodowego.

Co to jest Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych, to takie miejsce w sieci, w którym każdy użytkownik może znaleźć interesujące go usługę rozwojową.

Przez usługi rozwojowe rozumie się zarówno kursy doskonalenia zawodowego, szkolenia branżowe, kursy językowe jak i poradnictwo zawodowe, w tym coaching. Portal wraz z wyszukiwarką został udostępniony zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.

Zarówno dodawanie ofert szkoleniowych jak i ich wyszukiwanie jest całkowicie bezpłatne.

Co zrobić aby dodać usługę rozwojową do bazy?

Każda firma, która chciałaby aby jej szkolenia znalazły się w Bazie Usług Rozwojowych może w dowolnej chwili zgłosić takie szkolenie za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Aby móc zarejestrować szkolenie, należy wcześniej utworzyć indywidualne konto użytkownika. Konto to, powinno być zarejestrowane na konkretnego pracownika firmy, który będzie posiadał uprawnienia do zarządzania dodawanymi ofertami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

Jak korzystać z wyszukiwarki ogłoszeń?

Usługi rozwojowe zostały pogrupowane tematycznie. W domyślnym widoku bazy pojawiają się kursy i szkolenia od najnowszego. Można jednak posortować wyniki po różnych zmiennych.

Dostępne możliwości to chociażby, kursy dofinansowane, obszar na jakim szkolenie jest organizowane oraz tematyka szkolenia.

Użytkownik może przeglądać wszystkie dostępne oferty lub ograniczyć listę wyników tylko do interesujących go obszarów.

Pomocną opcją jest możliwość sortowania wyników po sposobie finansowania, dzięki czemu łatwo można znaleźć szkolenia i kursy dofinansowywane.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.