Kursy dofinansowane z środków unijnych

Szkolenia zawodowe to jedna z najlepszych dróg do podniesienia swoich kwalifikacji i zmiany stanowiska pracy. Rynek zatrudnienia w naszym kraju jest bardzo dynamiczny i można obserwować coraz większą elastyczność pracowników. Aby nie zostać w tyle, należy nieustannie dbać o rozwój osobisty oraz zawodowy.

10 grudnia 2018
zdjęcie - Kursy dofinansowane z środków unijnych

 

Szkolenia zawodowe to jedna z najlepszych dróg do podniesienia swoich kwalifikacji i zmiany stanowiska pracy. Rynek zatrudnienia w naszym kraju jest bardzo dynamiczny i można obserwować coraz większą elastyczność pracowników.

Aby nie zostać w tyle, należy nieustannie dbać o rozwój osobisty oraz zawodowy. Odkąd Polska dołączyła do Wspólnoty Europejskiej, to każdy pracownik może liczyć na zwrot części kosztów uczestnictwa w zajęciach z doskonalenia zawodowego.

Co to jest Baza Usług Rozwojowych?

Baza Usług Rozwojowych, to takie miejsce w sieci, w którym każdy użytkownik może znaleźć interesujące go usługę rozwojową.

Przez usługi rozwojowe rozumie się zarówno kursy doskonalenia zawodowego, szkolenia branżowe, kursy językowe jak i poradnictwo zawodowe, w tym coaching. Portal wraz z wyszukiwarką został udostępniony zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.

Zarówno dodawanie ofert szkoleniowych jak i ich wyszukiwanie jest całkowicie bezpłatne.

Co zrobić aby dodać usługę rozwojową do bazy?

Każda firma, która chciałaby aby jej szkolenia znalazły się w Bazie Usług Rozwojowych może w dowolnej chwili zgłosić takie szkolenie za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Aby móc zarejestrować szkolenie, należy wcześniej utworzyć indywidualne konto użytkownika. Konto to, powinno być zarejestrowane na konkretnego pracownika firmy, który będzie posiadał uprawnienia do zarządzania dodawanymi ofertami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

Jak korzystać z wyszukiwarki ogłoszeń?

Usługi rozwojowe zostały pogrupowane tematycznie. W domyślnym widoku bazy pojawiają się kursy i szkolenia od najnowszego. Można jednak posortować wyniki po różnych zmiennych.

Dostępne możliwości to chociażby, kursy dofinansowane, obszar na jakim szkolenie jest organizowane oraz tematyka szkolenia.

Użytkownik może przeglądać wszystkie dostępne oferty lub ograniczyć listę wyników tylko do interesujących go obszarów.

Pomocną opcją jest możliwość sortowania wyników po sposobie finansowania, dzięki czemu łatwo można znaleźć szkolenia i kursy dofinansowywane.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.