Kursy dofinansowane z UE

Unia Europejska otwiera dla wszystkich osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje nowy projekt, którym są kursy dofinansowane z UE. Wziąć udział może w nich każdy, w prosty sposób nabywając zupełnie nowe umiejętności, o jakich marzyło się od dawna.

 

Unia Europejska otwiera dla wszystkich osób, które pragną podnieść swoje kwalifikacje nowy projekt, którym są kursy dofinansowane z UE.

Wziąć udział może w nich każdy, w prosty sposób nabywając zupełnie nowe umiejętności, o jakich marzyło się od dawna.

Skorzystaj z programu już dziś i uzyskaj nawet do 80% dofinansowania. Wszystko z pomocą formularza i banalnie prostej witryny, z pomocą której szybko zapiszemy się na nasz wymarzony kurs.

Kursy dofinansowane z UE

Chcesz podwyższyć swoje kompetencje i podnieść zawodowe kwalifikacje? To znak, że kursy są stworzone wprost dla ciebie. Zdobycie dofinansowania na taki kurs jest banalnie proste.

W zależności od wielkości naszego przedsiębiorstwa i województwa, w jakim znajduje się nasza firma, możemy spodziewać się nawet do 5. 000 złotych dofinansowania na interesujący nas kurs bądź szkolenie na jednego pracownika.

Otrzymanie takiego wsparcia jest bardzo łatwe. Pierwszym krokiem jest wejście na stronę Bazy Usług Rozwojowych. Tam za pomocą specjalnej wyszukiwarki, odnajdziemy listę interesujących nas kursów.

Baza Usług Rozwojowych - miejsce kursów UE

To właśnie na tej stronie zapoznamy się z wszystkimi kursami, jakie są dofinansowywane z Unii Europejskiej.

Znajdą tutaj coś dla siebie zarówno osoby interesujące się tematyką finansów, jak i marketingu. Szkoleń jest naprawdę wiele - mamy więc pewność, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Mamy w Gammie doświadczenie we wprowadzaniu trybu pracy zdalnej w organizacjach. Powołaliśmy zespół ekspertów rozwijających i doskonalących zdalne rozwiązania.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online:

To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto myśli o zdobyciu nowych kwalifikacji, w dodatku zupełnie za darmo. Możemy nawet wybrać konkretną firmę, która poprowadzi nasze szkolenie.

Warto pamiętać, że takie szkolenia mogą prowadzić tylko firmy, których usługi zostały potwierdzone unijnymi regulacjami i certyfikatami. Mamy więc pewność, że jesteśmy w dobrych rękach, a nasza nauka nie pójdzie na marne.

Kursy i szkolenia to doskonała forma podnoszenia swoich kwalifikacji, zwłaszcza w dzisiejszym świecie, który bardzo dynamicznie i szybko się rozwija. Warto więc korzystać z takich usług i wysyłać na nie swoich pracowników, pokonując tym samym konkurencję.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.