Kursy i szkolenia Poznań

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zdobyć nowe umiejętności, które z powodzeniem wykorzystasz w obecnej albo przyszłej pracy zawodowej, warto zainteresować się bogatą ofertą kursów i szkoleń biznesowych, które organizowane są przez wiele centrów szkoleniowych.

zdjęcie - (the_title())


Kursy i szkolenia Poznań

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zdobyć nowe umiejętności, które z powodzeniem wykorzystasz w obecnej albo przyszłej pracy zawodowej, warto zainteresować się bogatą ofertą kursów i szkoleń biznesowych, które organizowane są przez wiele centrów szkoleniowych.

W Poznaniu sporą popularnością cieszą się między innymi: Integra Consulting Poland z siedziba na ulicy Górki 7, Open Horizon Consulting na Młyńskiej 5/9 czy Anspire na Powstańców Wielkopolskich 16. Możliwości jest oczywiście o wiele więcej, niektóre z placówek prowadzą także w formie szkolenia online.

Dlaczego warto wziąć dział w szkoleniu zawodowym?

W przypadku osób indywidualnych głównym powodem jest oczywiście możliwość poszerzenia swoich umiejętności i kwalifikacji, dzięki czemu poprawi się nasza pozycja na rynku pracy i zwiększy szansa na zdobycie wymarzonego stanowiska.

Dodatkowo, zwłaszcza osoby starsze zyskają szansę na poznanie współczesnego sposobu zarządzania firmami i mechanizmów, jakie w nich zachodzą, ponieważ znacznie różnią się one od tych stosowanych w Polsce przez lata.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online: Sprawdź również nasze szkolenia po angielsku

Jeśli szkolenia organizowane są na życzenie pracodawcy i kierowane są na nie osoby np. z jednego teamu bądź działu korzyści jest zwykle jeszcze więcej.

Nie tylko program szkolenia czy kursu dopasowany jest do konkretnej grupy ludzi jak i miejsca, w którym pracują, ale też zyskują możliwość lepszej integracji i komunikacji z pozostałymi współpracownikami, co przekłada się bezpośrednio na atmosferę w miejscu pracy a tym samym przynosi pozytywne skutki zarówno dla pracowników, jak i zarządu (w lepszej atmosferze zwykle pracuje się wydajniej).

Czego dotyczyć mogą poszczególne kursy i szkolenia?

Część z nich związana jest z poszerzaniem specjalistycznych kompetencji zawodowych, są to na przykład szkolenia menedżerskie, dla osób pracujących w dziale HR, szkolenia sprzedażowe itp.

Inna grupa kursów związana jest z rozwojem tak zwanych umiejętności miękkich i dotyczy na przykład sposobów radzenie sobie ze stresem, efektywnego prowadzenia negocjacji, zarządzania sobą w czasie itd. Każdy powinien znaleźć szkolenie, które będzie odpowiedzią dla jego aktualnych potrzeb rozwojowych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.