Otwarte szkolenia

Firma, którą założyliśmy musi się rozwijać na wielu płaszczyznach i będąc jej szefem powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, dołożyć wszelkich starań do osiągnięcia wymarzonego sukcesu. Zatrudniając pracowników, właściwą strategią w rozwoju firmy jest ich dokształcanie, rozwijanie, czyli odpowiednie szkolenie, które będzie korzystne dla całego przedsiębiorstwa. Stawiając na rozwój pracownika, opłacając kursy i szkolenia, tak naprawde inwestujemy we własna firmę i na pewno z czasem przyniesie to pozytywne efekty. 

zdjęcie - (the_title())
   
  Firma, którą założyliśmy musi się rozwijać na wielu płaszczyznach i będąc jej szefem powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy, dołożyć wszelkich starań do osiągnięcia wymarzonego sukcesu.

  Zatrudniając pracowników, właściwą strategią w rozwoju firmy jest ich dokształcanie, rozwijanie, czyli odpowiednie szkolenie, które będzie korzystne dla całego przedsiębiorstwa. Stawiając na rozwój pracownika, opłacając kursy i szkolenia, tak naprawde inwestujemy we własna firmę i na pewno z czasem przyniesie to pozytywne efekty.

  Zdrowy, dokształcony, oddany i lojalny pracownik to pożytek nawet lepszy od najnowszej technologicznie maszyny. Dlatego warto wysyłać na takie kursy np. młody, kierowniczy personel, jeszcze z niewielkim doświadczeniem, ale mający wielki potencjał i nietuzinkową osobowość.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia dla sprzedawców, szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

  Szkolenia otwarte warszawa to odpowiednie miejsce na podnoszenie kwalifikacji i zarządzanie zasobem ludzkim. Pracownik od podstaw przygotowuje się do konkretnych ruchów i podejmowania działań wobec zmian i trudnych sytuacji w firmie, do lepszej współpracy na wszystkich szczeblach kariery, do akceptacji zmian w firmie, do zwiększenia odporności na kryzysowe sytuacje, do pozytywnego, twórczego myślenia.
   
  Celem takich szkoleń jest też zwiększenie efektywności i skuteczności w relacjach z klientami, obsługa tegoż klienta, pozyskiwanie nowych kontrahentów, tworzenie komunikacji partnerskiej, budowa autorytetu menedżera, doskonalenie się w każdym wieku, w wielu dziedzinach.

  Na takich otwartych kursach spotykają się przedstawiciele różnych branż i firm, co jest dodatkową zaletą. Wymiana doświadczeń i różne spojrzenie na dane tematy są dobrym polem dokształcającym.
   
  Otwarte szkolenia nie są tanie, ale jak najbardziej potrzebne naszym pracownikom. Po takich kursach, mamy pewność wielkiego potencjału, jakim bedą nasze kadry, nasze przeszkolone zespoły i o przyszłość naszej firmy możemy być zupełnie spokojni. Z mądrą, doswiadczoną załogą jesteśmy w stanie wynieść nasza firmę na piedestał, na wyżyny biznesu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.