Podstawa firmy to dobry pracownik.

Rozwój firmy jest celem każdego pracodawcy. Wprowadzanie nowych rozwiązań, nowych produktów, poszerzanie kadry to tylko kilka z szeregu możliwości jakie ma właściciel aby rozwijać swój biznes.


Podstawa firmy to dobry pracownik.

Rozwój firmy jest celem każdego pracodawcy. Wprowadzanie nowych rozwiązań, nowych produktów, poszerzanie kadry to tylko kilka z szeregu możliwości jakie ma właściciel aby rozwijać swój biznes.

Czasem bywa jednak tak, że zarówno on jak i jego pracownicy mają niedobór wiedzy lub pewnych umiejętności który powoduje, że firma traci. Jednak nie jest to żadna katastrofa i wszytko da się naprawić.

Wystarczy znaleźć odpowiednie szkolenie które poszerzy nasze umiejętności i pół drogi do sukcesu za nami. Porozmawiajmy więc o szkoleniach zamkniętych dla pracowników.

Termin ten oznacza że na te szkolenia mogą uczęszczać tylko i wyłącznie osoby z grupy podanej przez pracodawcę. Nikt poza nimi nie może wziąć w nich udziału. Również cykl samego szkolenia jest dostosowany pod daną grupę i jej specjalizacje.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Szkolenia są dostosowane pod oczekiwania klienta oraz zadania jakie dana grupa ma powierzone. Z tego powodu większość szkoleń ma charakter warsztatowy oraz interaktywny, pozwalający na czynny udział uczestników. Programy szkoleń opracowane są indywidualnie, po dokonaniu wcześniejszej analizy potrzeb szkoleniowych.

Po odbyciu szkolenia sprawdzane jest jakie postępy poczyniła grupa oraz co jeszcze należało by poprawić. W ramach szkoleń odbywają się prezentacje, symulacje, warsztaty z komunikacji czy pracy w zespole. Dodatkowo pracownicy poznają wszelkie zagadnienia prawne związane z branżą oraz ich stanowiskami. Nasi eksperci ocenią jak skutecznie poprawić współpracę oraz osiągi danej grupy.

Takie szkolenia są świetnym początkiem i podstawą w dalszym rozwoju firmy. Ponieważ dobry pracownik to filar całej organizacji i o tym powinien pamiętać każdy pracodawca bez wyjątku. Nie należy również oszczędzać na doszkalaniu pracowników ponieważ bez nich firma nie ma racji bytu.

Podsumowując po odbyciu takiego szkolenia gwarantujemy, że wasza firma odnotuje zyski i wzrost efektywności. Ponadto praca w zespole i ogólna atmosfera również ulegnie poprawie. Co sprawi, że wszystkim będzie pracować się lepiej.

Szkolenia odbywają się na terenie Łodzi. Zapraszamy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.