Poznaj rynek i go zdobądź

Prowadzenie biznesu, zarządzanie firmą czy zespołem wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wymaga wiele umiejętności. Prawidłowe analizowanie rynku, marketing czy podejmowanie decyzji jest konieczne jeśli chcemy prawidłowo rozwijać swoją firmę i zyskiwać coraz więcej.

zdjęcie - (the_title())


Poznaj rynek i go zdobądź

Prowadzenie biznesu, zarządzanie firmą czy zespołem wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wymaga wiele umiejętności. Prawidłowe analizowanie rynku, marketing czy podejmowanie decyzji jest konieczne jeśli chcemy prawidłowo rozwijać swoją firmę i zyskiwać coraz więcej.

Bywa jednak tak, że nie wszytko układa się tak kolorowo. Marketing nie jest odpowiedni, planowanie nie przynosi efektów a zyski nie są zachwycające. Konieczne jest więc doszkolenie swoich umiejętności lub też przeprowadzenie zwiększenia umiejętności naszych pracowników.

Prowadzenie biznesu i marketing to dość trudna dziedzina, dlatego też kursy te są tak często wybierane.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online: Sprawdź również nasze szkolenia po angielsku

Oferujemy wiele różnych kursów, zależnych od przeznaczenia. Pierwsze jakie oferujemy to kursy z coachingu i mentoringu. Na tych kursach nauczysz się jak motywować pracowników, jak prowadzić sesje coachingu. Przeznaczony jest dla osób które chcą podnosić swoje umiejętności, dla managerów oraz osób które opowiadają w firmach za tworzenie zespołów i rozwojem kadry pracowniczej.

Kolejne szkolenia mają za zadanie nauczyć zainteresowanych prawidłowego analizowania rynku. Poznasz jakie są rodzaje analiz rynkowych, jak je prawidłowo przeprowadzać. Zrozumiesz też, jak podejmowane decyzje i wprowadzane innowacje mogą wpływać na rynek i przedsiębiorstwo.

Szkolenia te skierowane są w większości do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw i firm. Poruszone na nim zostają wszelkie zagadnienia prawne społeczne oraz wszelkie triki jakie się w tej dziedzinę wykorzystuje.

Osoby które przeprowadzają te szkolenia mają bardzo rozległa wiedzę z danej dziedziny oraz wieloletnie doświadczenie, oparte na szeregu doświadczeń zarówno tych dobrych jak i wielu niepowodzeń. Dzięki temu możecie sami unikać ich poprzez praktykę innych osób.

Wszystkie z wyżej wymienionych szkoleń odbywają się na terenie Poznania. Co do terminów wszystkiego dowiecie się na naszej stronie lub telefonicznie.

Gwarantujemy, że po odbyciu szkolenia wasze umiejętności się zwiększą a wiedza pozwoli osiągać liczne sukcesy zawodowe.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.