Rodzaje szkoleń unijnych

Szkolenia dofinansowane ze środków unijnych w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Swój sukces zawdzięczają przede wszystkim mediom społecznościowym: to właśnie w tym miejscu znajdziemy najwięcej ogłoszeń o naborze do poszczególnych kursów, warsztatów i szkoleń.

   

  Szkolenia dofinansowane ze środków unijnych w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Swój sukces zawdzięczają przede wszystkim mediom społecznościowym: to właśnie w tym miejscu znajdziemy najwięcej ogłoszeń o naborze do poszczególnych kursów, warsztatów i szkoleń.

  Największą zaletą są oczywiście koszty: uczestnik jest całkowicie zwolniony z opłaty lub może liczyć na dofinansowanie szkolenia nawet w 80%.

  Pierwszym rodzajem kursów są te przeznaczone dla osób bezrobotnych, w określonym wieku - w większości przypadków pomiędzy 20 a 30 rokiem życia. Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest brak stosunków z pracodawcą.

  Oznacza to, że z tych kursów nie mogą korzystać osoby, które są zatrudnione w jakiejkolwiek formie.

  Od uczestników wymaga się również wykształcenia maksymalnie średniego lub nieukończenie studiów (z zaznaczeniem, że nauka może odbywać się w formie zaocznej w trakcie trwania szkolenia).

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

  Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

  Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

  Wynika z tego fakt, że absolwenci nawet studiów I stopnia (licencjackich) nie mogą uczestniczyć w tego typu szkoleniach.

  Kursy dla osób bezrobotnych są w całości darmowe, dzięki czemu każdy, kto nie posiada kwalifikacji czy wykształcenia kierunkowego może z nich skorzystać.

  Innego rodzaju szkolenia unijne organizowane są dla osób, które są zatrudnione w małym lub średnim przedsiębiorstwie.

  W tym przypadku Unia Europejska prowadzi dofinansowania w wysokości nawet 80%.

  Podstawą zapisania się na tego rodzaju szkolenie jest aktywność pracodawcy: to on wybiera kurs oraz zapisuje na niego swojego pracownika. Pełny spis kursów i szkoleń, które mogą zostać dofinansowane ze środków unijnych, znajdziemy w Bazie Usług Rozwojowych.

  To również przez tą oficjalną platformę prowadzi się rekrutacje na poszczególne wydarzenia oraz składa odpowiednie wnioski, dzięki którym przyznawane są dotacje.

  Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie jakiegokolwiek stosunku pracowniczego, w tym również akceptowalna jest umowa zlecenie oraz prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej.

   

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.