Rywalizacje sportowe w firmie

Nie od dziś wiadomo, iż sport to zdrowie, a regularne jego uprawianie przyczyni się do zachowania zdrowia na dłużej.

zdjęcie - (the_title())

Zawodowi sportowcy uważają, że prowadzenie aktywnego trybu życia potrafi wyciągnąć z wielu dolegliwości. Profesjonalne przedsiębiorstwo powinno brać pod uwagę kwestię związaną z umożliwieniem uprawiania sportu swoim pracownikom.

Sport niecodziennym urozmaiceniem wykonywania obowiązków
Aby poprawić jakość oferowanych usług, warto zastosować w przedsiębiorstwie teambuilding. Istnieje wiele możliwości na wysłanie pracowników, aby ci zrelaksowali się, nabierając jednocześnie chęci do działania.

Przykładowo, wybór spływu kajakowego może przyczynić się do polepszenia relacji w zespole, bowiem jedynie dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie umożliwić może zwycięstwo. Aby dokonać prawidłowego wyboru, warto przejść szkolenia wyjazdowe, bowiem wyniesie się sporo ciekawych informacji z tego rodzaju spotkań. Przede wszystkim, w jaki sposób zachęcić pracownika do uczestnictwa w danym przedsięwzięciu - nie wszyscy okażą chęć siłowego zmagania zespołowego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

Chodzi tutaj o sposób rozmowy z podwładnymi, aby zaciekawić ich i docelowo przekonać do zgody.
Innym, równie istotnym elementem, przemawiającym na plus przedsiębiorstwa, są spotkania integracyjne. Imprezy, podczas których można "na luzie" zaznajomić się z innymi pracownikami, ale także z szefostwem, są niezwykle istotnym elementem budowania dobrych relacji. Odpowiednio ułożona organizacja imprez firmowych umożliwi zorganizowanie spotkań, w których z pewnością wielu pracowników weźmie udział.

Kolejnym atutem utworzenia luźnych relacji jest fakt, iż bardzo szybko uzyska się dobrą opinię wśród osób nie tylko stricte związanymi z daną firmą.

Rozgłos może okazać się na tyle obszerny, aby zaistniała konieczność poszerzenia konkretnych działów w celu sprostania zamówieniom. Idąc dalej, można w ten sposób zmniejszyć skalę bezrobocia, które w ostatnim czasie stało się dosyć wysokie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.