Skuteczna autoprezentacja kluczem do odnoszenia wielu sukcesów

Autoprezentacje odgrywają w życiu człowieka, zarówno prywatnym, jak i zawodowym, czy biznesowym, znacznie większą rolę niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Umiejętność efektywnego i atrakcyjnego zaprezentowania własnej osoby, idei, czy oferty może pozwolić na zdobycie pracy, pozyskanie rzeczy klientów, czy też współpracowników, dostawców, albo inwestorów. Pozyskanie zaś inwestorów i współpracowników, szczególnie spośród dużych firm i koncernów międzynarodowych, może stanowić bardzo istotny impuls rozwojowy dla każdej małej i średniej firmy. 

25 lipca 2018
zdjęcie - Skuteczna autoprezentacja kluczem do odnoszenia wielu sukcesów
 
Autoprezentacje odgrywają w życiu człowieka, zarówno prywatnym, jak i zawodowym, czy biznesowym, znacznie większą rolę niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. Umiejętność efektywnego i atrakcyjnego zaprezentowania własnej osoby, idei, czy oferty może pozwolić na zdobycie pracy, pozyskanie rzeczy klientów, czy też współpracowników, dostawców, albo inwestorów.
 
Pozyskanie zaś inwestorów i współpracowników, szczególnie spośród dużych firm i koncernów międzynarodowych, może stanowić bardzo istotny impuls rozwojowy dla każdej małej i średniej firmy.

Biorąc pod uwagę możliwe zyski oraz niebagatelne znaczenie, jakie autoprezentacja odgrywa w życiu codziennym każdego człowieka warto już dziś rozejrzeć się za odpowiednim szkoleniem poświęconemu temu zagadnieniu, by rozwijać własną wiedzę i praktyczne umiejętności.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Opanuj tremę związaną z wystąpieniami publicznymi. Przemawiaj pewnie i zdobądź uwagę odbiorców.  Szkolenie z autoprezentacji przeprowadzi Cię przez wszystkie zagadnienia związane z przygotowaniem się do efektywnego wystąpienia. Polecamy również: droga do przywództwa. 4 lekcje dla liderów, szkolenia dla kierowników.

Wszyscy uczestnicy opisywanego szkolenia zdobędą szeroką wiedzę teoretyczną, a przede wszystkim poważne doświadczenie praktyczne z zakresu umiejętności autoprezentacji. Uczestnicy poznają metodologię Act for Result, która jest gwarantem pełnego sukcesu każdego wystąpienia. Będą wiedzieć jak rozpoczynać, prowadzić i zakończyć swą mowę, by przyciągać i utrzymywać odpowiednią uwagę odbiorców i zrobić dobre wrażenie.
 
Zapoznają się ze specjalną strategią QFS, która pozwoli skrócić czas niezbędny do przygotowania się do wystąpienia publicznego. Kolejnym aspektem szkolenie będzie zwalczanie przez uczestników własnych słabości i ograniczeń w postaci tremy i stresu związanego z wystąpieniem publicznym, zwłaszcza przed dużym audytorium.

Nauczą się kontrolować swoje emocje w taki sposób, by motywowały one do dalszych działań, zamiast działania te paraliżować.
 
Pewien nacisk zostanie położony również na aspekty inne niż techniki przemawiania, czy prezentowania się. Między innymi część treści szkolenia będzie poświęcona aspektowi ubioru i stosownego dobierania stroju do danej sytuacji.

Finalnym efektem szkolenia z autoprezentacji powinno być rozwinięcie wszelkiego rodzaju umiejętności miękkich uczestników z zakresu przemawiania i wystąpień publicznych, tak by autoprezentacja nie miała przed nimi praktycznie żadnych tajemnic, czy sekretów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.