Szanuj swój czas

W dzisiejszych dynamicznych, zabieganych czasach wszystko dzieje się niezwykle szybko, aby za tym nadążyć musimy działać na najwyższych obrotach. Brakuje nam czasu na przerwę i garnięcie ogromu obowiązków, które na nas czekają. Wolimy działać od razu, nawet chaotycznie, zamiast zastanowić się nad planem działania. To niedobrze bo jeśli poświęcimy chwilę na refleksję nad tym jak pożytkujemy nasz czas, z pewnością nie uznamy tej chwili za straconą. Odpowiedzialne zarządzanie czasem może przynieść nam same korzyści. Warto zatem zadbać o odpowiedzialne i efektywne wykorzystanie czasu, którym dysponujemy.
Gamma - Szanuj swój czas
   
  W dzisiejszych dynamicznych, zabieganych czasach wszystko dzieje się niezwykle szybko, aby za tym nadążyć musimy działać na najwyższych obrotach. Brakuje nam czasu na przerwę i garnięcie ogromu obowiązków, które na nas czekają. Wolimy działać od razu, nawet chaotycznie, zamiast zastanowić się nad planem działania.

  To niedobrze bo jeśli poświęcimy chwilę na refleksję nad tym jak pożytkujemy nasz czas, z pewnością nie uznamy tej chwili za straconą. Odpowiedzialne zarządzanie czasem może przynieść nam same korzyści. Warto zatem zadbać o odpowiedzialne i efektywne wykorzystanie czasu, którym dysponujemy.
   
  Organizacja szkoleń z zakresu zarządzania czasem staje się coraz bardziej powszechną praktyką, szczególnie wśród większych firm o korporacyjnym charakterze. Jeśli więc chcemy liczyć się na rynku, stać się konkurencyjnym pracodawcom i mieć dobrze wykształcone kadry warto zainwestować w tego typu szkolenie dla swoich podwładnych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Skutecznie zarządź swoim czasem. Oferujemy szkolenie z zarządzania czasem podczas którego m. in.: dowiesz się jak planować i określać cele, jakie są bariery osobiste w zarządzaniu sobą w czasie, oraz jak je przezwyciężyć, poznasz techniki, które są pomocne w zarządzaniu czasem.Zajrzyj również tutaj: szkolenia po angielsku, szkolenia dla firm Warszawa.

  Popularność tego typu szkoleń sprawia, że na rynku funkcjonuje duża ilość firm zajmujących się ich organizacją w sposób profesjonalny i kompleksowy. Hasło „zarządzanie czasem szkolenie” nie musi spędzać nam snu z powiek.
   
  Odpowiednio przeprowadzone szkolenie przyniesie nam szereg korzyści i sprawi, że pracownicy w sposób odpowiedzialny i przemyślany zaczną rozplanowywać powierzone im obowiązki, przez co staną się bardziej wydajni i mniej przemęczeni wykonywaniem obowiązków służbowych.
   
  Jeśli Twój pracodawca nie oferuje Ci tego typu możliwości rozwijania swoich kompetencji, warto samodzielnie zadbać o swój rozwój zawodowe i we własnym zakresie odbyć tego typu szkolenie.

  Jego efekty odczuwać będziemy także w życiu osobistym, bo poznane podczas kursu techniki zarzadzania czasem takie jak na przykład technika pomidora czy też to do list mają uniwersalny charakter, sprawdzą się zarówno w pracy jak i podczas wykonywania pozazawodowych obowiązków – na przykład podczas podziału obowiązków domowych między domowników i tworzenia harmonogramu domowych prac i zadań.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.