Szkolenia finansowane z Unii i ich tematyka

Dynamiczny rozwój sprawia, że pozyskiwanie wiedzy, zwłaszcza dla rozwoju firm jest bardzo pożądane. Jednym z bardzo popularnych sposobów nabywania odpowiedniej wiedzy i nowych wiadomości jest uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach.

zdjęcie - (the_title())

 

Dynamiczny rozwój sprawia, że pozyskiwanie wiedzy, zwłaszcza dla rozwoju firm jest bardzo pożądane. Jednym z bardzo popularnych sposobów nabywania odpowiedniej wiedzy i nowych wiadomości jest uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach.

Z każdym rokiem powiększa się także liczba szkoleń finansowanych z pieniędzy unijnych, w których udział jest bezpłatny.

Gdy chodzi o szkolenia fundusze unijne przeznaczane są w taki sposób, aby oferta dotarła do jak największej liczby zainteresowanych nimi osób.

Ponadto ich tematyka także jest bardzo zróżnicowana, aby każdy bez problemów mógł wyszukać odpowiednie dla siebie.

Nie można bowiem zapominać, że za rozwojem każdej firmy stoją przede wszystkim ludzie, dlatego też to właśnie oni muszą nabywać odpowiednich umiejętności.

Wiele ze szkoleń finansowanych z pieniędzy unijnych zajmuje się tematyką rozwoju człowieka i tym samym jego lepszego działania na rzecz firmy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Dotyczą one między innymi sposobów walki ze stresem czy tego, jak rozpoznawać techniki manipulacyjne czy sytuacje stresowe.

Wiele z tego typu szkoleń dotyczy także nowoczesnych technologii i ich stosowania, jak na przykład poznawanie i obsługa nowych przydatnych programów.

Oczywiście szkolenia wprowadzają kursantów także w świat dotacji unijnych, przede wszystkim zaś tego, w jaki sposób można je uzyskać, co jest potrzebne do złożenia wniosku oraz w jaki sposób przekonać rozpatrującą wniosek komisję właśnie do swojego pomysłu.

Ponadto w gamie szkoleń znaleźć można też te dotyczące nauki języków obcych czy też interpretacji przepisów prawnych, które praktycznie w każdej firmie muszą być stosowane, jak na przykład te dotyczące ochrony danych osobowych.

Tak szeroka gama szkoleń unijnych z pewnością sprzyja uczestniczeniu w nich, jednakże dobrze jest wcześniej sprawdzić, do kogo przede wszystkim są one skierowane czy też jakie warunki należy spełnić aby można było w nich uczestniczyć.

Te obwarowania dotyczące uczestnictwa służą temu, aby udział w nich mogło wziąć jak najwięcej zainteresowanych daną tematyką osób.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.