Szkolenia menedżerskie Poznań

Menedżer (czy też z angielskiego manager) to osoba, która odpowiedzialna jest za realizacje procesu zarządzania, do którego zalicza się między innymi planowanie pracy podległych sobie osób, podejmowanie związanych z nią decyzji oraz przewodzenie, doradzanie, motywowanie i kontrolowanie pracowników.

18 stycznia 2019
zdjęcie - Szkolenia menedżerskie Poznań

Szkolenia menedżerskie Poznań

Menedżer (czy też z angielskiego manager) to osoba, która odpowiedzialna jest za realizacje procesu zarządzania, do którego zalicza się między innymi planowanie pracy podległych sobie osób, podejmowanie związanych z nią decyzji oraz przewodzenie, doradzanie, motywowanie i kontrolowanie pracowników. Od menedżera w dużej mierze zależy efektywność pracy wykonywanej przez konkretna grupę ludzi a także relacje, jakie pomiędzy nimi panują.

Dla osób pragnących zwiększyć swoje kompetencje zawodowe, aby aplikować w przyszłości na stanowisko menedżerskie oraz dla obecnych menedżerów, którzy chcą zwiększyć swoją skuteczność w działaniu przygotowano szereg ciekawych szkoleń, organizowanych przez wiele placówek na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Szkolenia prowadzone są zwykle w formie warsztatów, zarówno dla grup jak i osób indywidualnych. Często można także wziąć udział w treningu prowadzonym w trybie szkolenia online, co jest dla wielu osób sporym ułatwieniem.

Poszczególne kursy dotyczyć mogą zarządzania zespołem ogólnie czy też konkretnych zagadnień, takich jak zarządzanie konfliktem, zarządzanie zmianą, motywacja pracowników, coaching, sytuacje kryzysowe i inne.

Dzięki udziałowi w prowadzonym przez profesjonalnych i doświadczonych trenerów szkoleniu zyskać można między innymi poznanie zasad asertywnej komunikacji oraz kierowania emocjami w trakcie rozmowy, umiejętność budowania własnego autorytetu oraz wiarygodnych przekazów, zarządzanie potencjałem i relacjami w zespole, elastyczność w stosowaniu różnego rodzaju procedur, świadomość własnego stylu przywództwa, swoje mocne strony i obszary wymagające rozwoju i inne praktyczne umiejętności.

Udział w szkoleniu, które za zadanie ma zwiększyć kompetencje menedżera związane z zarządzaniem swoim zespołem, przynosi zwykle obopólne skutki.

Menedżer nie tylko potrafi sprawnie i skutecznie zarządzać pracą ludzi, ale też zyskuje ich szacunek. Pracownicy są odpowiednio motywowani i wykonują swe obowiązki we właściwej atmosferze, dzięki czemu czerpią z pracy satysfakcje. Sytuacja ta przekłada się na ogólne wyniki danej firmy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.