Szkolenia otwarte – ciekawa opcja!

Szkolenia otwarte najczęściej traktowane są jako gorsza wersja zamkniętych, zaś przedsiębiorcy, którzy z nich korzystają jak skąpcy. Niemniej jednak warto także podkreślić, że szkolenia otwarte wcale nie są taką nieciekawą opcją, jak się wydaje. Jakie mogą wyniknąć z niego korzyści i czemu jednak warto czasami się zdecydować także i na nie?
   
  Szkolenia otwarte najczęściej traktowane są jako gorsza wersja zamkniętych, zaś przedsiębiorcy, którzy z nich korzystają jak skąpcy. Niemniej jednak warto także podkreślić, że szkolenia otwarte wcale nie są taką nieciekawą opcją, jak się wydaje. Jakie mogą wyniknąć z niego korzyści i czemu jednak warto czasami się zdecydować także i na nie?

  Ciekawi prelegenci

  Otóż przede wszystkim warto podkreślić, że na takich otwartych szkoleniach często pojawiają się bardzo znamienici goście. Często są to osoby, które opowiadają o tym, jak od podstaw rozkręciły własny biznes, w jaki sposób można niektóre rzeczy załatwić prosto, na co zwrócić baczną uwagę podczas tworzenia firmy.

  Często wśród takich prelegentów są osoby, które świetnie rozkręciły własne firmy, są specjalistami w przeróżnych dziedzinach i od których generalnie można się naprawdę wiele nauczyć.

  Kontakty z innymi firmami

  Warto jeszcze dodać, że bardzo często nasze zwykłe kontakty z osobami z innych firm odbywają się wyłącznie na stopie biznesowej. Nie ma tutaj miejsca na nawiązywanie przyjaźni, znajomości czy zdobycie pożytecznych informacji. Tymczasem zaś na takich otwartych szkoleniach spotykamy osoby z naprawdę całkowicie przeróżnych firm.

  Dzięki temu mamy szansę nawiązać z nimi przeróżne kontakty, dowiedzieć się, jak funkcjonują inne firmy, podpatrzeć niektóre rozwiązania. Możemy także skonfrontować nasz pogląd o naszych szefach, pracownikach czy firmie z rzeczywistością. Będziemy wówczas wiedzieć, w jaki sposób możemy wzmocnić pozycję naszej firmy. Dzięki temu myślimy znacznie bardziej globalnie, rozważamy nowe aspekty...

  Niska cena

  Co najlepsze - takie szkolenia otwarte często mają naprawdę niską cenę. Warto zatem w nie inwestować, ponieważ za niski koszt mamy bardzo dużo zysków. Patrzmy tylko uważnie, kto prowadzi szkolenie, jaka firma je organizuje i możemy wysłać pracowników na naprawdę ciekawe kursy.

  Podsumowując - szkolenia otwarte na pewno mają także swoje dobre strony, o których warto pomyśleć.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.