Szkolenia podstawą rozwoju osobistego

Jak określić swoje cele w życiu ? Jak do nich dążyć i je realizować ? Jak cały czas dążyć do poprawy swoich umiejętności i kwalifikacji ? Te pytania często stawiają sobie wszyscy ludzie. Poprawianie swoich umiejętności i dążenie do celów powinno być priorytetem. Jednak wiele osób nie umie w sobie tego odnaleźć.

18 stycznia 2019
zdjęcie - Szkolenia podstawą rozwoju osobistego

Szkolenia podstawą rozwoju osobistego.

Jak określić swoje cele w życiu ? Jak do nich dążyć i je realizować ? Jak cały czas dążyć do poprawy swoich umiejętności i kwalifikacji ? Te pytania często stawiają sobie wszyscy ludzie.

Poprawianie swoich umiejętności i dążenie do celów powinno być priorytetem. Jednak wiele osób nie umie w sobie tego odnaleźć. Bywa też tak, że to pracodawcy chcą aby ich pracownicy się rozwijali nie tylko dla dobra firmy ale i swojego.

Jak więc osiągać cele i jakie techniki wykorzystywać?

Pierwszy z nich jest coaching. Zadaniem tej metody jest aby osoba będąca naszym przewodnikiem nakierowała nas na określone cele które chcemy realizować. Dzięki nim mamy poczuć że mamy potencjał aby je osiągnąć.

Kolejne szkolenia są typowo dla sprzedawców. Dzięki nim mamy mieć umiejętności aby w taki sposób zaprezentować dany produkt aby był on jak najbardziej atrakcyjny dla kupujących.

Jeśli twoja firma obsługuje klienta za pomocą telefonii lub bezpośrednio, warto pomyśleć o szkoleniu z obsługi klienta. Naszą specjalnością jest rozwijanie umiejętności u pracowników działu callcenter i innych, które związane są z telefoniczną obsługą klienta indywidualnego i biznesowego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Oferujemy również kursy dla menedżerów. Nauczą się oni jak przewodzić grupą, jak osiągać konsensusy, jak planować pracę grupy oraz jak nią skutecznie zażądać. Dowiedzą się oni również jakie zadania się ich tyczą i czego się od nich wymaga.

Nasze kursy nie tylko składają się z teorii po części teoretycznej rozpoczynają się zajęcia praktyczne podczas których używamy zdobytej wiedzy do realizacji postawionych przez wykładowce celów. Dzięki temu zyskujemy nowe umiejętności bo przecież czym była by teoria bez praktyki.

Na zakończenie mogę zapewnić, że nasza firma jest w pełni profesjonalna, posiada wszelkie dokumenty i pozwolenia. Po zakończonym kursie otrzymasz pełnoprawne potwierdzenie. Gwarantujemy wasze zadowolenie i poprawę kwalifikacji.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pomogą wybrać najlepszą ofertę dla państwa. Służymy fachowym doradztwem i profesjonalizmem.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.