Szkolenia skutecznej sprzedaży w Gdańsku

Każda firma handlowa swój biznes opiera na sprzedaży. A, jeśli tak się dzieje, to w tym wypadku najważniejszy jest człowiek, a przede wszystkim pracownik działu handlowego. Bowiem w głównej mierze od działań handlowców zależy, czy słupki sprzedażowe idą w górę zapewniając tym samym większy zysk dla właściciela, czy też sprzedaż produktowa maleje. Handel nie jest sprawą prostą.

7 lutego 2019
zdjęcie - Szkolenia skutecznej sprzedaży w Gdańsku

Szkolenia skutecznej sprzedaży w Gdańsku

Każda firma handlowa swój biznes opiera na sprzedaży. A, jeśli tak się dzieje, to w tym wypadku najważniejszy jest człowiek, a przede wszystkim pracownik działu handlowego.

Bowiem w głównej mierze od działań handlowców zależy, czy słupki sprzedażowe idą w górę zapewniając tym samym większy zysk dla właściciela, czy też sprzedaż produktowa maleje. Handel nie jest sprawą prostą.

Dlatego na rynku jest szeroka oferta tak zwanych szkoleń handlowych, sprzedażowych. Na czym polegają, czy warto z nich korzystać?

Na czym polegają szkolenia handlowe?

Nie każdy jest urodzonym handlowcem. Niektórzy mają żyłkę handlu we krwi, inni muszą się zasad skutecznej sprzedaży nauczyć. I po to są organizowane szkolenia handlowe Gdańsk. Jaką wiedzę się zdobywa podczas takich wykładów?

Przede wszystkim określane są najbardziej potrzebne cechy, kompetencje oraz zachowania handlowców. Podczas szkoleń zwracana jest uwaga na przykład na najnowsze systemy klasy CRM.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź nasze szkolenia online:

Oferujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online jak i rozbudowane formaty. Korzystamy z najpopularniejszych technologii transmisji video. Sprawdź. Na pewno coś wybierzesz dla swojej firmy.

Szkolenia odpowiadają na pytania kluczowe, czyli jakie są klasyczne i nowoczesne techniki sprzedaży? Specjalistyczne kursy pomagają również wdrożyć profesjonalne standardy obsługi klienta i uczą, w jaki sposób postępować z trudnym klientem.

Takie szkolenia kierowane są także do menedżerów. W każdej firmie handlowej istotne jest przecież skuteczne zarządzanie zespołem sprzedaży. No i na koniec - negocjacje i techniki negocjacji.

Czy warto korzystać ze szkoleń handlowych?

Bez odpowiednich szkoleń nie prowadzi się dobrego biznesu. Szkolenia są jego ważną częścią. Dlaczego?

Szkolenia handlowe Gdańsk pomagają rozwijać firmę. Są niezbędne w osiąganiu wyznaczonych celów sprzedażowych. Warsztaty - czy to teoretyczne czy też praktyczną są przydatne dla pracowników i właściciela.

Dobrze wyszkolony pracownik korzysta z nabytej wiedzy i staje się wydajniejszy. A przecież to handlowiec napędza koniunkturę sprzedażową w firmie. Poza tym szkolenia handlowe zawsze uczą pracowników czegoś nowego.

Ponadto pozwalają także na przećwiczenie posiadanych już umiejętności, wyłapania ewentualnych błędów i naprawienia ich.

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 listopada 2017
Zaufanie: nawet najlepszy proces sprzedaży sam niczego nie sprzeda  Zdobycie miana zaufanego doradcy jest rzadko osiągane.Dlaczego? Wielu sprzedawców uważa, że sami mogą zdecydować, czy są zaufanymi doradcami, ale w rzeczywistości to klienci o tym decydują, czy sprzedawca jest godny zaufania. Zachowania klientów i badania nad przegranymi kontraktami wskazują, że większość klientów nie ufa sprzedawcom lub nie widzi w nich godnych...
28 sierpnia 2018
Model Sprzedaży Challenger Sales – Sprzedaż Prowokatywna Wstęp Modele i podejścia do sprzedaży pojawiają się i znikają. To, co kilka lat temu było najgorętszym i najczęściej stosowanym podejściem do sprzedaży, jest obecnie uważane za staroświeckie. Ta „krótka żywotność” jest spowodowana trendami branżowymi, wpływami zewnętrznymi i ogólną gospodarką. W książce The Challenger Sale autorzy Matthew Dixon i Brent Adamson przedstawiają model,...
13 listopada 2018
  21 technik sprzedaży opartych na dowodach   Techniki sprzedaży - wstęp Co sprawia, że niektórzy sprzedawcy są lepsi od innych? Posiadanie odpowiednich umiejętności i doświadczenia z pewnością jest ważne, ale bycie najlepszym sprzedawcą w firmie zależy również od czegoś więcej. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów...
25 czerwca 2019
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania odbiorcy, publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje informację, wiadomości i wiedzę w zabawny i ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne oraz niewerbalne. Storytelling to relacja ze zdarzenia. Historia może być autentyczna lub fikcyjna, ale dobra historia zawsze zawiera element prawdy, nawet jeśli jest fikcją. Przekaz, który niesie, musi być prawdziwy...
8 stycznia 2020
  Style negocjacji według Willema Mastenbroeka Definicja Negocjacje są procesem, w którym biorą udział co najmniej dwie strony. Stanowiska stron są rozbieżne i stanowią przeszkodę w realizacji indywidualnych interesów. Negocjacje mają na celu uzgodnienie stanowisk. Negocjacje – codzienny element życia Negocjacje istnieją od zawsze. Tam, gdzie jest dwoje ludzi, tam zazwyczaj pojawia się konflikt lub przynajmniej różnica stanowisk. Pragnąc wypracować...

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

27 kwietnia 2022
Znajomość własnej kultury i kultur, z którymi podejmowana jest komunikacja na jakimkolwiek poziomie owocuje wytworzeniem się świadomości kulturowej, czyli umiejętności rozpoznania i zrozumienia wpływu kultury na ludzkie zachowania i idee oraz wpływu własnej kultury na postrzeganie świata, proces oceniania i podejmowania decyzji. Aby dojść do etapu efektywnej komunikacji międzykulturowej niezbędna jest inwestycja czasu, energii i starań w wykluczenie uprzedzeń i...
8 stycznia 2020
Willem Mastenbroek wyróżnił cztery style prowadzenia negocjacji. Każdy ma swoje plusy i minusy.
15 kwietnia 2019
Perswazja to społeczny wpływ na przekonania, postawy, intencje, motywacje i zachowania. Jest to forma manipulacji oparta na zaangażowaniu, która może zmienić nasze myśli i zachowania. Zasady perswazji posługują się słowami mającymi wpłynąć na innych ludzi i osiągnąć pożądane zmiany.
4 grudnia 2018
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje wiadomość, informacje i wiedzę w zabawny, ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne i niewerbalne.
13 listopada 2018
W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów i jakie czynniki mogą wpływać na to, co mówimy i robimy, w tym także – co kupujemy. Co najlepsze, ta wiedza naukowa jest łatwo dostępna i może pomóc ci w zostaniu świetnym sprzedawcą.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.