Szkolenia unijne a jednoosobowa działalność gospodarcza

Szkolenia unijne mają na celu podniesienie kompetencji pracowników lub wdrożenie ich do pracy w całkowicie nowych branżach i działach. Choć o kursach dofinansowanych ze środków unijnych jest ostatnimi czasy bardzo głośno, niewiele osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą wie, że może skorzystać z oferty Bazy Usług Rozwojowych.

11 października 2018
zdjęcie - Szkolenia unijne a jednoosobowa działalność gospodarcza

 

Szkolenia unijne mają na celu podniesienie kompetencji pracowników lub wdrożenie ich do pracy w całkowicie nowych branżach i działach.

Choć o kursach dofinansowanych ze środków unijnych jest ostatnimi czasy bardzo głośno, niewiele osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą wie, że może skorzystać z oferty Bazy Usług Rozwojowych.

Główną zaletą korzystania ze szkoleń dofinansowanych z Unii Europejskiej jest ich cena. W przypadku właściciela jednoosobowej działalności gospodarczej, może otrzymać on dofinansowanie w wysokości nawet 80% kosztów całego kursu! Oznacza to, że osoba fizyczna prowadząca swój biznes płaci zaledwie niewielką część kwoty całego kursu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W trakcie szkolenia czy spotkania online wykorzystywane są przez nas narzędzia dzięki, które sprawiają że spotkanie staje się naprawdę interaktywne.

Zobacz co oferujemy:

Baza Usług Rozwojowych oferuje bardzo wiele szkoleń menedżerskich i coachingowych, które pozwalają na aktywny rozwój kompetencji miękkich. W ofercie różnych placówek i przedsiębiorstw o charakterze edukacyjnym, z łatwością znajdziemy także kursy specjalistyczne, dotyczące zagadnień takich jak księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi czy logistyka.

Przedsiębiorcy mogą skorzystać również ze szkoleń, które usprawnią działalność firmy: doskonałym sposobem będzie uczestnictwo w szkoleniach z zarządzania projektami lub procesami.

Jeśli chodzi o projekty unijne, szkolenia dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych prowadzone są na terenie całej Polski.

Aby skorzystać z oferty Bazy Usług Rozwojowych, powinniśmy zarejestrować nasze przedsiębiorstwo na oficjalnej stronie Bazy jako Użytkownika Instytucjonalnego oraz utworzyć kontro pracownicze, które dane będą zgodne z danymi właściciela działalności.

Następnym krokiem jest wybór interesującego nas szkolenia oraz zarejestrowanie się i dostarczenie (również w formie elektronicznej) niezbędnych wniosków, które są podstawą do przyznania dofinansowania.

Jeśli wszystkie dane są zgodne oraz spełniamy niezbędne wymagania, powinniśmy cierpliwie czekać na kontakt od organizatora projektów unijnych, który wyda opinię oraz po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku przyzna odpowiednią dotację.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.