Szkolenia unijne – jaki kurs wybrać?

Oferta szkoleń, które dofinansowane są przez środki unijne, jest naprawdę ogromna. Lista Bazy Usług Rozwojowych zaskakuje różnorodnością tematyki, jak i również samym dostępem różnych placówek i przedsiębiorstw edukacyjnych.

   

  Oferta szkoleń, które dofinansowane są przez środki unijne, jest naprawdę ogromna. Lista Bazy Usług Rozwojowych zaskakuje różnorodnością tematyki, jak i również samym dostępem różnych placówek i przedsiębiorstw edukacyjnych.

  Przede wszystkim BUR umożliwia nam wybranie kursów biznesowych, od marketingu internetowego, przez zarządzanie jakością i projektem, aż po specjalistyczne kursy dla przedstawicieli organów kierowniczych.

  O dofinansowanie mogą starać się również osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, dzięki czemu skutecznie poprawią swoje kompetencje kierownicze.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wybierz nasze szkolenia online
  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting
  Zapraszamy do zapoznania się z:

  Dużą popularnością cieszą się również specjalistyczne kursy z zakresu logistyki czy księgowości. Przeznaczone są przede wszystkim dla pracowników średniego lub niskiego szczebla i umożliwiają zdobycie kompetencji, które niezbędne są do uzyskania awansu.

  Niektóre ze szkoleń mogą być także wykorzystane przez pracowników niezwiązanych z branżą, szczególnie jeśli przedsiębiorstwo zgłaszające pracowników do dofinansowanych szkoleń planuje umożliwienie im awansów pionowych w różnych działach firmy.

  W Bazie Usług Rozwojowych znajdziemy również praktyczne warsztaty, które mogą wzmocnić kompetencje miękkie pracowników. Szczególnie wartościowe są kursy, które dotyczą aktywnej sprzedaży, sztuki prezentacji czy coachingu.

  Te ostatnie - dzięki niemalejącej popularności usług coachingowych - dedykowane są zarówno poszczególnym jednostkom, jak i całym grupom pracowników. Pozwala to na tworzenie więzi zaufania między nimi, rozwiązywanie problemów komunikacyjnych oraz aktywną pracę na rzecz całego zespołu.

  Jeśli chodzi o fundusze unijne, szkolenia przeznaczone są dla pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Pracodawcy mogą starać się nawet o dofinansowanie wysokości 80% wartości całego kursu.

  Dużą zaletą szkoleń unijnych jest nie tylko ich końcowa cena i ogromny wybór tematyczny, ale również fakt, że organizowane są przez prywatne, niezależne firmy edukacyjne, dzięki czemu możemy wybrać te, które specjalizują się w prowadzeniu kursów dla konkretnej grupy zawodowej.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.