Szkolenia wyjazdowe

Szkoląc się możemy również odpocząć. Wybierając odpowiednie miejsce do odpoczynku w ciszy możemy również nastawić się na doskonalenie umiejętności w naszej firmie. Szkolenia takie realizowane są w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych. Połączenie realizacji z odrobiną relaksu to idealne połączenie, które z pewnością przyniesie wiele pozytywnych zmian.

zdjęcie - Szkolenia wyjazdowe
 
Szkoląc się możemy również odpocząć. Wybierając odpowiednie miejsce do odpoczynku w ciszy możemy również nastawić się na doskonalenie umiejętności w naszej firmie. Szkolenia takie realizowane są w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych. Połączenie realizacji z odrobiną relaksu to idealne połączenie, które z pewnością przyniesie wiele pozytywnych zmian.

Nowoczesne zajęcia

Wyjazdowe szkolenia potrafią zmienić zwykłe, żmudne spotkanie w cały pakiet korzyści. Zajęcia odbywają się w otwartej formule, dlatego firmy mogą zdecydować, czy wysyłają na nie pracownika, czy też nie. Atrakcyjny wyjazd w połączeniu z nauką to idealna okazja do oderwania się od rutyny. Pracownicy zintegrują się i z pewnością polepszą relacje. Ponadto, będą oni mieli lepszą motywację do zdobywania wiedzy i angażowania się po powrocie w projekty.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Imprezy integracyjne dla pracowników są niezwykle ważne. Z tego też powodu każdy pracodawca powinien być świadomy, jak duże znaczenie ma budowanie relacji w grupie pracowników. W obecnych czasach odchodzi się od tradycyjnego modelu spotkań integracyjnych, jeśli nie masz pomysłu na szkolenia integracyjne sprawdź nasze propozycje:

Korzyści płynące ze szkoleń wyjazdowych

Takie wyjazdy niosą ze sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest jeden koszt transportu. Wystarczy większy samochód bądź mały autokar, aby zorganizować wyjazd nawet większej grupy pracowników. Innym atutem wyjazdu jest integracja. Nowoczesne firmy powoli odchodzą od tradycyjnych imprez integracyjnych i decydują się na inne rozwiązania.

W przypadku szkoleń wyjazdowych pracownicy będą mogli poszerzyć kompetencje w ciągu dnia, by wieczorem spędzić czas we własnym gronie. Uczestnicy wyjazdu będą mogli również zawrzeć wiele nowych znajomości i spojrzeć na niektóre zawodowe sprawy z zupełnie innej perspektywy. Uczestnicy mogą wymieniać się między sobą zdobytymi doświadczeniami, co może sprzyjać pojawieniu się nowych pomysłów, które możemy natychmiast wdrożyć do firmy po powrocie ze szkolenia.

Szkolenia za granicą

Dla tych, którzy nie boją się wyzwań, oferowane są szkolenia za granicą. To idealna opcja dla firm poszukujących wyzwań. Szkolenia sprawdzą się idealnie w kwestii podniesienia efektywności pracowników. Praktyczna wiedza zdobyta za granicą z pewnością przyniesie wiele korzyści w naszej firmie i ułatwi przyszłą pracę nad projektami.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.