Szkolenie design thinking dla pracowników działów kreatywnych

W każdej branży, niezależnie od tego czy chodzi o produkcję towarów czy wykonywanie określonych usług, najważniejszy powinien być ich końcowy odbiorca. W skutecznym biznesie nie chodzi bowiem o to, aby realizować własne pomysły tylko po to, aby zostały zrealizowane. Nadrzędnym celem dla wszystkim przedsiębiorców jest przede wszystkim zysk. A ten można osiągnąć jedynie zdobywając nowych klientów i utrzymując dobre relacje z obecnymi kontrahentami. Tylko jak to osiągnąć?


  W każdej branży, niezależnie od tego czy chodzi o produkcję towarów czy wykonywanie określonych usług, najważniejszy powinien być ich końcowy odbiorca. W skutecznym biznesie nie chodzi bowiem o to, aby realizować własne pomysły tylko po to, aby zostały zrealizowane. Nadrzędnym celem dla wszystkim przedsiębiorców jest przede wszystkim zysk.

  A ten można osiągnąć jedynie zdobywając nowych klientów i utrzymując dobre relacje z obecnymi kontrahentami. Tylko jak to osiągnąć?

  Kreacja nastawiona na odbiorcę

  Klient nasz pan - z tym powiedzeniem zetknął się chyba niemal każdy, kto choć przez jeden dzień pracował jako sprzedawca czy konsultant w punkcie obsługi klienta. Jednak zazwyczaj sens tego powiedzenia był sprowadzany jedynie do utrzymywania dobrej atmosfery w relacjach, co z kolei oznaczało przytakiwanie klientami i głaskanie go po głowie, nawet w sytuacji gdy ewidentnie nie miał racji.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

  Nie tędy droga - nawet najbardziej zaopiekowany klient w końcu zrezygnuje z produktów czy usług, jeżeli nie będą one spełniały jego oczekiwań czy rozwiązywały problemów.

  Jak tworzyć rozwiązania dostosowane do klientów?

  W pierwszej kolejności trzeba przeprowadzić określone badania i poznać problemy i potrzeby wybranej grupy docelowej. Dopiero posiadając taką wiedzę można wykazać się empatią i wczuwając się w rolę potencjalnego klienta spróbować zrozumieć z czym on się zmaga.

  Umożliwi to kreatywne poszukiwanie najlepszych rozwiązań, dzięki którym ilość usatysfakcjonowanych klientów czy użytkowników znacznie wzrośnie. Metoda design thinking jest stosunkowo nowa, jednak z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

  Szkolenie dedign thinking dla pracowników - zwiększ swoje zyski!

  Szkolenia design thinking są dostępne zarówno w formule otwartej jak i zamkniętej. Warto zorganizować takie warsztaty wewnątrz własnej firmy i skierować na nie przede wszystkim managerów, kadrę kierowniczą oraz pracowników działów kreatywnych, którzy odpowiedzialni są za wyznaczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji czy świadczonych usług na rzecz klientów.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.