Szkolenie dla handlowców Gdańsk

Handel opiera się na sprzedaży. Jednak aby dobrze sprzedawać to trzeba znać podstawowe umiejętności i zasady bycia dobrym sprzedawcą. Sprzedaż to kluczowy proces w każdej firmie. Najważniejszym czynnikiem sukcesu jest uświadomienie sobie przez sprzedawcę, że to od niego zależny jest wynik sprzedażowy firmy.

15 lutego 2019
zdjęcie - Szkolenie dla handlowców Gdańsk

Szkolenie dla handlowców Gdańsk

Handel opiera się na sprzedaży. Jednak aby dobrze sprzedawać to trzeba znać podstawowe umiejętności i zasady bycia dobrym sprzedawcą. Sprzedaż to kluczowy proces w każdej firmie.

Najważniejszym czynnikiem sukcesu jest uświadomienie sobie przez sprzedawcę, że to od niego zależny jest wynik sprzedażowy firmy. To na nim, czyli na handlowcy spoczywa pełna odpowiedzialność za wszystko co się dzieje na linii firma – klient.

Nie każdy jest urodzonym sprzedawcą. Jednak wszystkiego można się nauczyć na szkoleniu. Kluczem do sukcesu w sprzedaży jest zbudowanie takich relacji i pozytywnej atmosfery, w której klient będzie się czuł komfortowo i odkryje swoje najgłębsze potrzeby.

Skuteczny handlowiec, który jest partnerem dla klienta, zaproponuje na tej podstawie najlepsze rozwiązania i przede wszystkim – uczciwe. Jak zasłużyć na wdzięczność klienta? Tego między innymi uczą trenerzy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażowi i doświadczeniu mogą przekazać swoją wiedzę początkującym handlowcom.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

Po zakończeniu takiego szkolenia sprzedawcy będą mogli poznać techniki rozpoznawania specyfiki oczekiwań i potrzeb różnych klientów biznesowych. Kolejną ważną umiejętnością jest planowanie pracy i przygotowanie się do procesu sprzedaży. Ważne jest aby poznać wszystkie etapy sprzedaży i etapy rozmowy handlowej.

Poznanie klienta od podszewki może dac gwarancję sukcesu sprzedaży. Współczesny klient nie da sobie wcisnąć byle czego. Dlatego trzeba umieć zaprezentować nasz produkt czy usługę, tak by klient chciał z niej skorzystać.

Badanie potrzeb klienta może okazać się kluczowym narzędziem do sprzedania pewnych usług lub produktów klientowi. Dlatego warto poznawać takie sztuczki i umieć z nich korzystać, ponieważ mogą okazać się bardzo pomocne w sprzedawanie usług i produktów. Ponadto ważne jest aby umieć budować pozytywne relacje z klientami i umieć zaplanować dalsze działania z klientem.

Warto czerpać wiedzę i umiejętności od osób, które mogą w umiejętny sposób ją przekazać i nauczyć podstawowych umiejętności.

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 listopada 2017
Zaufanie: nawet najlepszy proces sprzedaży sam niczego nie sprzeda  Zdobycie miana zaufanego doradcy jest rzadko osiągane.Dlaczego? Wielu sprzedawców uważa, że sami mogą zdecydować, czy są zaufanymi doradcami, ale w rzeczywistości to klienci o tym decydują, czy sprzedawca jest godny zaufania. Zachowania klientów i badania nad przegranymi kontraktami wskazują, że większość klientów nie ufa sprzedawcom lub nie widzi w nich godnych...
28 sierpnia 2018
Model Sprzedaży Challenger Sales – Sprzedaż Prowokatywna Wstęp Modele i podejścia do sprzedaży pojawiają się i znikają. To, co kilka lat temu było najgorętszym i najczęściej stosowanym podejściem do sprzedaży, jest obecnie uważane za staroświeckie. Ta „krótka żywotność” jest spowodowana trendami branżowymi, wpływami zewnętrznymi i ogólną gospodarką. W książce The Challenger Sale autorzy Matthew Dixon i Brent Adamson przedstawiają model,...
13 listopada 2018
  21 technik sprzedaży opartych na dowodach   Techniki sprzedaży - wstęp Co sprawia, że niektórzy sprzedawcy są lepsi od innych? Posiadanie odpowiednich umiejętności i doświadczenia z pewnością jest ważne, ale bycie najlepszym sprzedawcą w firmie zależy również od czegoś więcej. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów...
25 czerwca 2019
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania odbiorcy, publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje informację, wiadomości i wiedzę w zabawny i ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne oraz niewerbalne. Storytelling to relacja ze zdarzenia. Historia może być autentyczna lub fikcyjna, ale dobra historia zawsze zawiera element prawdy, nawet jeśli jest fikcją. Przekaz, który niesie, musi być prawdziwy...
8 stycznia 2020
  Style negocjacji według Willema Mastenbroeka Definicja Negocjacje są procesem, w którym biorą udział co najmniej dwie strony. Stanowiska stron są rozbieżne i stanowią przeszkodę w realizacji indywidualnych interesów. Negocjacje mają na celu uzgodnienie stanowisk. Negocjacje – codzienny element życia Negocjacje istnieją od zawsze. Tam, gdzie jest dwoje ludzi, tam zazwyczaj pojawia się konflikt lub przynajmniej różnica stanowisk. Pragnąc wypracować...

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

27 kwietnia 2022
Znajomość własnej kultury i kultur, z którymi podejmowana jest komunikacja na jakimkolwiek poziomie owocuje wytworzeniem się świadomości kulturowej, czyli umiejętności rozpoznania i zrozumienia wpływu kultury na ludzkie zachowania i idee oraz wpływu własnej kultury na postrzeganie świata, proces oceniania i podejmowania decyzji. Aby dojść do etapu efektywnej komunikacji międzykulturowej niezbędna jest inwestycja czasu, energii i starań w wykluczenie uprzedzeń i...
8 stycznia 2020
Willem Mastenbroek wyróżnił cztery style prowadzenia negocjacji. Każdy ma swoje plusy i minusy.
15 kwietnia 2019
Perswazja to społeczny wpływ na przekonania, postawy, intencje, motywacje i zachowania. Jest to forma manipulacji oparta na zaangażowaniu, która może zmienić nasze myśli i zachowania. Zasady perswazji posługują się słowami mającymi wpłynąć na innych ludzi i osiągnąć pożądane zmiany.
4 grudnia 2018
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje wiadomość, informacje i wiedzę w zabawny, ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne i niewerbalne.
13 listopada 2018
W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów i jakie czynniki mogą wpływać na to, co mówimy i robimy, w tym także – co kupujemy. Co najlepsze, ta wiedza naukowa jest łatwo dostępna i może pomóc ci w zostaniu świetnym sprzedawcą.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.