Szkolenie dla managerów sprzedaży

Na rynku oferowanych jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń dla managerów. Jest szkolenie dla managerów działów HR, managerów działów telesprzedaży, czy też szkolenie dla managerów sprzedaży. Przeznaczone są one przede wszystkim dla pracowników korporacji posiadających stanowiska managera, kierowników działów, osób zarządzających zespołami, właścicieli firm, liderów zespołów, osób, które dopiero co zaczęła zarządzać ludźmi, osób aspirujących na stanowiska kierownicze, a także wszystkich tych, którzy po prostu chcą się rozwiać.

   

  Na rynku oferowanych jest cały szereg różnego rodzaju szkoleń dla managerów. Jest szkolenie dla managerów działów HR, managerów działów telesprzedaży, czy też szkolenie dla managerów sprzedaży.

  Przeznaczone są one przede wszystkim dla pracowników korporacji posiadających stanowiska managera, kierowników działów, osób zarządzających zespołami, właścicieli firm, liderów zespołów, osób, które dopiero co zaczęła zarządzać ludźmi, osób aspirujących na stanowiska kierownicze, a także wszystkich tych, którzy po prostu chcą się rozwiać.

  Podczas szkoleń dla managerów wszyscy uczestnicy takiego przedsięwzięcia uczą się w jaki sposób utrzymać stabilny zespół ludzi na rynku pracownika, jak skutecznie zarządzać rozproszonym zespołem, jak delegować różnego rodzaju zadania i w jaki sposób motywować poszczególnych ludzi, aby wykonywali pracę zgodnie z oczekiwaniami kierownictwa.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma - firma szkoleniowa roku w rankingu Gazety Finansowej. Oferujemy szkolenia menadżerskie i sprzedażowe np:

  i inne. Zapoznaj się z nimi. Zapraszamy.

  Ponadto, na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jakie są sposoby rozwiązywania sytuacji konfliktowych w zespole, co robić, by egzekwować realizację zadania w bezkonfliktowy sposób, jak rodzić sobie z pracownikami prezentującymi postawy roszczeniowe, a w końcu jak przekazywać konstruktywny feedback.

  Podczas szkolenie wszystkim biorącym udział osobom zostanie przekazana szeroka wiedza teoretyczna oraz rozmaite doświadczenia praktyczne trenerów i nauczycieli. Uczestnicy dowiedzą się jak jest rola managera w zarządzaniu zespołem, poznają też różnorodne style i typy zarządzania, dzięki czemu będą mogli dopasować jeden z nich do potrzeb swojej firmy.

  Nauczą się delegowania zadań i odpowiedzialności za ich wykonanie na pracowników, będą potrafili też ich motywować (poznają również typy i przyczyny różnorodnych kryzysów motywacyjnych u swoich pracowników).

  Poznają różnicę między systemem motywacyjnym, a systemem premiowym. W końcu, nauczą się wpływać na pracowników zniechęconych, narzekających i roszczeniowych, oraz pokaże się im, w jaki sposób należy rozwiązywać konflikty w zespole.

  Uczestnicy zostaną także zapoznani z tajnikami oceny i korygowania otrzymywanych informacji zwrotnych, jak również poznają cztery poziomy zaangażowania każdego pracownika.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.