Szkolenie z negocjacji

Negocjacja – to bardzo ważny proces komunikacyjny. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo ważny i jak wielką rolę w naszym życiu on odgrywa. Przede wszystkim bowiem łączymy to pojęcie całkowicie niesłusznie tylko i wyłącznie z polityką i handlem. 

zdjęcie - (the_title())

   

  Negocjacja - to bardzo ważny proces komunikacyjny. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo ważny i jak wielką rolę w naszym życiu on odgrywa. Przede wszystkim bowiem łączymy to pojęcie całkowicie niesłusznie tylko i wyłącznie z polityką i handlem. Tymczasem każdy z nas codziennie przeprowadza swoje własne, prywatne negocjacje..

  Czym są negocjacje?

  Zacznijmy bowiem od określenia, czym w zasadzie są negocjacje? Otóż jest to dwustronny proces komunikacji, którego celem jest osiągnięcie porozumienia, lecz albo jedna ze stron, albo obie strony nie zgadzają z danym rozwiązaniem. Czy ta definicja nie ma wielu odzwierciedleni w życiu codziennym?

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia z negocjacji - weź udział w negocjacyjnej grze i zdobądź praktyczne umiejętności z zakresu negocjacji. Zwiększ pewność siebie, poznaj zasady komunikacji w negocjacjach i skutecznie prowadź rozmowy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia z negocjacji.

  Mogą Cię również zainteresować: szkolenie techniki sprzedaży, szkolenia dla sprzedawców.

  Negocjacje na co dzień

  Oczywiście, że ma! Pomyślmy sami, jak często argumentujemy szefowi, że przerwa na lunch jest sprawą absolutnie konieczną - to też forma negocjacji. Negocjacjami można także określić przekonywanie dziecka, żeby ubrało się ciepło, męża, aby zjadł coś oprócz mięsa, żony, że tak bluzka jest jej zupełnie niepotrzebna czy współpracowników, że warto się zrzucić na nowy toster.

  Negocjacje w firmie

  Bez wątpienia jednak negocjacje odnoszą się do bardzo poważnych sytuacji w każdej firmie. W małej skali można tu zaliczyć rozmowy z klientami czy drobniejszymi kontrahentami. Jednak z drugiej strony firmy często także prowadzą ciężkie negocjacje z przeróżnymi partnerami biznesowymi czy przeciwnie - z konkurencją, lokalnymi władzami itd., w których gra toczy się o naprawdę konkretne sumy i wpływy..

  Szkolenia z negocjacji

  Warto jednak zauważyć, że bez względu na to, czy w danej negocjacji chodzi o nowy toster czy o milion złotych, to generalnie chcemy postawić na swoim. Taką umiejętność dają nam właśnie szkolenia z negocjacji. To właśnie tam nauczymy się, jak właściwie oceniać naszego rozmówcę, jakich argumentów użyć, w jaki sposób się wypowiadać oraz jakie są jego mocne i słabe strony. Takie szkolenie przyczyni się zatem do osiągania przez nas sukcesów - nawet i tych drobnych- co z kolei wpłynie pozytywnie na nasze poczucie spełnienia oraz zadowolenia z życia!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.